Блендер

Moderator: Модератори

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Блендер

Post by Debora » 02 Sep 2017, 12:17

Сакав Витамикс, ама ептен ми беше скапо... можеби некогаш во иднинва. (pipi) Купив Омнибленд. И тој е скапечок во споредба со повеќето блендери, ама супер ми е, најкористен апарат во кујната. (smile)

Одговори

Return to “Апарати и кујнски прибор”