Теста

Moderator: Модератори

Mari G
Нов член
Нов член
Мислења: 98
Придружен: 20 Apr 2016, 16:05
Му се допанале: 97 пати
Им се допаднал: 79 пати

Re: Теста

Post by Mari G » 09 Oct 2016, 11:06

Обожавам да готвам.Посебно сакам да правам пити, погачи, кифли.....Најчесто рецептите ги преземам од интернет и списанија.
Кога ќе направам нешто ќе го споделам со вас.

Одговори

Return to “Рецепти и готвење”