Дали купувате од Топ Шоп?

Moderator: Модератори

Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Дали купувате од Топ Шоп?

Post by Crnokosaa » 26 Nov 2013, 13:57

Nekoj da ne ima nekakov blender - sokovnik. Na pr power juser ili magic bulet mene me bendisuva .. ? Sakam da zemam nekakov sekako uste dva tri meseci ke mi treba za kasicki I sokcinja za Gabriel pa se dvoumam dali da zemam od top shop. Ako ima nekoja bilo kakov neka pisi .

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3256
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1251 пати
Им се допаднал: 1731 пати

Re: Дали купувате од Топ Шоп?

Post by kit-kat » 26 Nov 2013, 15:26

Ние имаме соковник power juser и многу сме задоволни.
Порано за синко секој ден го користев сега 3-4 пати неделно.
Но на сите ви го препорачувам ;-)

NadicaG

Re: Дали купувате од Топ Шоп?

Post by NadicaG » 26 Nov 2013, 15:38

nie imame power juser ,no iskreno sega pre bi go kupila blenderot,otkolku sokovnikot,prvo site vlakna se gubat od ovosjeto ,vtoro tezok e za cistenje,treto mnogu se izfrla od ovosjeto,za edno litro sok treba nekolku kila ovosje

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11053
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Дали купувате од Топ Шоп?

Post by Debora » 29 Nov 2013, 18:06

Ајде сега, која перница од топ шоп лечи укочен врат? (laugh1) Гледам има едни класични и едни анатомски?
Искуства? (smile)

saska075
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1714
Придружен: 17 Apr 2012, 19:48
Му се допанале: 335 пати
Им се допаднал: 614 пати

Re: Дали купувате од Топ Шоп?

Post by saska075 » 29 Nov 2013, 18:14

Ние ги имаме Мемори Класик од мемори пена и ПРЕЗАДОВОЛНИ сме. Се прилагодуваат на нашата глава и врат,и нема веќе главоболки и вкочанет врат. Ги имаме веќе 2 години и одлични се. Јас лично нив ги препорачувам.
Инаку го имам и Повер Ѓусер да не е тој овошје не би ставила во уста. Да, како што вели Надица тежок е за чистење но од кило-две овошје околу 5-6 големи чаши излегуваат.
Имам многу купувано од Топ Шоп само јорганот што го купив ми е утка другото се е погодено.

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11053
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Дали купувате од Топ Шоп?

Post by Debora » 29 Nov 2013, 18:43

Сашка оваа ли ја имаш? http://www.dormeo.com.mk/%D0%BF%D0%B5%D ... D0%B2.html

saska075
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1714
Придружен: 17 Apr 2012, 19:48
Му се допанале: 335 пати
Им се допаднал: 614 пати

Re: Дали купувате од Топ Шоп?

Post by saska075 » 29 Nov 2013, 18:48

Да таа ја имам,само ни дадоа други навлаки од Алое Вера,но не ги користам нив.

NadicaG

Re: Дали купувате од Топ Шоп?

Post by NadicaG » 30 Nov 2013, 09:36

која и да ја земиш нема да згрешиш
јас ја имам анатомска перница силвер ион.....но сите перници од дормео ја имаат истата функција(стоп на затегнат врат (smile) )

Moniche80
Нов член
Нов член
Мислења: 27
Придружен: 02 Nov 2013, 21:35
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 5 пати

Re: Дали купувате од Топ Шоп?

Post by Moniche80 » 10 Dec 2013, 19:02

не често купуваме од топ шоп, но ги имам патиките и многу ми се удобни, супер ја осеќам ногата во нив, а и многу се погодни, поготово за време на долги прошетки....... (thumbsup)

maried
Домашен член
Домашен член
Мислења: 823
Придружен: 12 May 2012, 01:22
Му се допанале: 192 пати
Им се допаднал: 422 пати

Re: Дали купувате од Топ Шоп?

Post by maried » 10 Dec 2013, 22:49

Jas ja imam dormeo pernicata troslojna za deca, i momentalno kerka mi spie na najtenkata, imam i dusek dormeo silver, imam i navlaznuvac na vozduh Dormeo, i papuci za po soba i sum zadovolna od se (smile) (smile)

Одговори

Return to “Разно за домот”