Кујнски ножеви

Moderator: Модератори

Одговори
Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Кујнски ножеви

Post by Peperutka » 18 Apr 2011, 11:36

Веќе подолго време неможам да си најдам соодветни ножеви за во кујна.Што ме советувате?

zizel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 289
Придружен: 18 Apr 2010, 11:46
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 3 пати

Re: Кујнски ножеви

Post by zizel » 26 May 2011, 18:59

Ajde zenski nekoj sovet na prasanjevo na Peperutka. I mene me maci istoto prasanje veke podolgo vreme i se osekam deka otkako sum vo brak celo vreme kuburam so nozevite. KOi se najdobri? Koja marka?

Одговори

Return to “Разно за домот”