Инсекти во домот

Moderator: Модератори

ivvi<3
Редовен член
Редовен член
Мислења: 277
Придружен: 11 Mar 2015, 17:40
Му се допанале: 42 пати
Им се допаднал: 134 пати

Re: Инсекти во домот

Post by ivvi<3 » 02 Sep 2016, 14:38

Лејла, се ослободивте ли од мравките? Помогна раид? (smile)

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Инсекти во домот

Post by Lejla7 » 02 Sep 2016, 15:20

Дa, сегa не сум виделa мрaвкa. Пo првoтo прскaње излегувaa пo некoлку уште некoлку денa aмa бев упoрнa. Фaлa мнoгу зa сoветoт. (thumbsup)

Одговори

Return to “Разно за домот”