Кујна

Moderator: Модератори

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Кујна

Post by Debora » 25 Mar 2017, 08:42

Саншајн мноооогу ти е убава кујната. Често те мислев до кај сте. (a2) Ќе биде полна со вкусна и благословена храна и дружба. (joy) dance (joy) Супер што сте ставиле гранит, баш пред некој ден си викав дека е паметно тоа. Контраст во боите. (lovet) И фрижидерот ептен ми се бендисува, соодветна големина. (kup)

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: Кујна

Post by Maceto » 27 Mar 2017, 09:47

Многу ми е убаво кога ставате слики од тоа што сте си направиле dance
Саншајн многу ти е убава кујната, ама ептен ме бендиса, со здравје да си ја користите и многу убави кафиња и храна да си спремате во неа, се разбира со помош од сите (thumbsup) (big-hug)

NecaPereca
Нов член
Нов член
Мислења: 1
Придружен: 10 Apr 2023, 14:59

Re: Кујна

Post by NecaPereca » 11 Apr 2023, 10:42

Најдов одличен сајт со идеи за кујна, би сакал да има вакво нешто во Македонија
https://www.daibau.rs/magazin/kuhinje

Одговори

Return to “Уредување на дом и градина”