Уредување на дворот

Moderator: Модератори

Одговори
Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2598
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 935 пати
Им се допаднал: 613 пати

Уредување на дворот

Post by Peperutka » 12 Nov 2010, 13:24

Колку уживаме во уредувањето на дворот?

belomorka
Безрезервен форумски другар
Мислења: 2680
Придружен: 15 Sep 2011, 16:12
Му се допанале: 266 пати
Им се допаднал: 860 пати

Re: Уредување на дворот

Post by belomorka » 30 Jun 2013, 09:23

јас живеам во стан, ама пукната сум за куќа со двор. моите имаат многу убав двор и стално кога сум склетосана одам кај нив и го средувам, земам гребло ги чистам иглиците од елките што паѓаат, и го прскам дворот со саати тоа многу ме релаксира.

Одговори

Return to “Уредување на дом и градина”