Мебел за спална

Moderator: Модератори

Одговори
Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Мебел за спална

Post by Peperutka » 21 Nov 2010, 09:47

Каков имате и дали сте задоволни?

Bilence 123
Член
Член
Мислења: 156
Придружен: 18 Aug 2014, 18:33
Им се допаднал: 18 пати

Re: Мебел за спална

Post by Bilence 123 » 20 Jan 2015, 16:18

Женски едно прашање, дали некој знае каде можам да набавам сепаратор во Скопје или друг град освен преку и-беи или али експрес оти таму нешто многу ми се скапи плус царина, данок ке ми излезе еден куп пари.Еве сликичка одприлика.
http://www.aliexpress.com/item/folding- ... 83099.html

Одговори

Return to “Уредување на дом и градина”