Гарнитура за деневна соба

Moderator: Модератори

Одговори
Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2598
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 935 пати
Им се допаднал: 613 пати

Гарнитура за деневна соба

Post by Peperutka » 21 Nov 2010, 09:48

Како ви е уредена дневната соба?

Fiona
Редовен член
Редовен член
Мислења: 324
Придружен: 13 Jul 2012, 12:56
Location: Скопје
Му се допанале: 35 пати
Им се допаднал: 137 пати

Re: Гарнитура за деневна соба

Post by Fiona » 29 Sep 2012, 19:59

сега имаме гарнитура -штоф ,Нооо наредна здравје ...кожа сакам да биде :grin:

saska075
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1714
Придружен: 17 Apr 2012, 19:48
Му се допанале: 335 пати
Им се допаднал: 614 пати

Re: Гарнитура за деневна соба

Post by saska075 » 29 Sep 2012, 20:15

Jas imam eko koza garnitura bordo boja i dobra e . Veke 3 godina kako ja koristam zasega bez nikakva mana ne e (thumbsup) Ja zedov od Simpo.

Herra
Редовен член
Редовен член
Мислења: 264
Придружен: 12 Dec 2011, 03:13
Му се допанале: 107 пати
Им се допаднал: 22 пати

Re: Гарнитура за деневна соба

Post by Herra » 30 Sep 2012, 21:21

Еххх милички темава како за мене да е отворена (tongue) Со мм сме во тешки дилеми околу уредувањето на станот, чекаме клучевите да ни ги дадат кај и да е деновиве па да се фрлиме по купување на намештај. Ако имате некој предлог за некој од салоните за мебел по Скопјево кои се така со попристапни цени, повелете (tongue) Инаку конкретно за гарнитура во дневната соба одлучивме да биде аголна гарнитура, нешто како на сликава http://imageshack.us/a/img228/6686/grt41gall.jpg

Fiona
Редовен член
Редовен член
Мислења: 324
Придружен: 13 Jul 2012, 12:56
Location: Скопје
Му се допанале: 35 пати
Им се допаднал: 137 пати

Re: Гарнитура за деневна соба

Post by Fiona » 30 Sep 2012, 21:30

herra видете во Монтенегро,Југоекспорт...

Lady D
Домашен член
Домашен член
Мислења: 854
Придружен: 01 Oct 2010, 17:24
Му се допанале: 7 пати
Им се допаднал: 17 пати

Re: Гарнитура за деневна соба

Post by Lady D » 02 Nov 2012, 14:10

И јас се мислам на оваа тема (confus)
Кожена гарнитура е многу убава на изглед да, ама не знам, не ли поти тоа бе? (laugh1)
Многу ми се допаѓаат оние што се како обрната кожа, гледам во “Ајде дома“ такви ставаат.

zizel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 289
Придружен: 18 Apr 2010, 11:46
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 3 пати

Re: Гарнитура за деневна соба

Post by zizel » 02 Nov 2012, 14:19

Jas imam kozena garnitura vo stanot (gazdidte ja imaat staveno) ama koga jas bi si kupila nikogas ne bi izbrala koza. Vo leto poti vo zimo ladno. I ne mi prija. A za izgled e da, ubavo izgleda.

Одговори

Return to “Уредување на дом и градина”