Плочки

Moderator: Модератори

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1153
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 548 пати
Им се допаднал: 738 пати

Re: Плочки

Post by sunshine_2012 » 02 Nov 2016, 02:40

Девојче со здравје да си ја користите кујната. Биди благословена. (smile).
Стави слика да ја видеме кујната. И јас планирам по Божја волја да ја реновирам кујната и плочки и под од ке менуваме, па може да земам некоја идеја.

Одговори

Return to “Уредување на дом и градина”