ЧИТАЊЕ ПОРАКИ

Moderator: Модератори

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: ЧИТАЊЕ ПОРАКИ

Post by Lejla7 » 12 Dec 2013, 21:25

Nema li da ima nikogas poveke PP?Zosto??

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: ЧИТАЊЕ ПОРАКИ

Post by Filigran » 12 Dec 2013, 22:28

Јас лево од аватарот имам само две опции: пријави го ова мислење и цитирај со одговор. Може е глупаво ама не можам да најдам допаѓање ?!?!

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: ЧИТАЊЕ ПОРАКИ

Post by Filigran » 12 Dec 2013, 22:28

Јас лево од аватарот имам само две опции: пријави го ова мислење и цитирај со одговор. Може е глупаво ама не можам да најдам допаѓање ?!?!

RedRose30
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1060
Придружен: 26 Oct 2013, 11:05
Му се допанале: 1303 пати
Им се допаднал: 446 пати

Re: ЧИТАЊЕ ПОРАКИ

Post by RedRose30 » 12 Dec 2013, 22:42

А после „цитат“ десно нема ли мало зелено раче како like? (scratch)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: ЧИТАЊЕ ПОРАКИ

Post by Debora » 13 Dec 2013, 09:18

Филигран тебе како тема ти беше одбран Макстон - жолтата тема, таму не е инсталирано копчето за like. Ти ја променив темата во стандардната сега, ако сакаш пак да ти биде Макстон врати си ја преку Членски контролен панел, ама пак ќе немаш Ми се допаѓа. (smile)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: ЧИТАЊЕ ПОРАКИ

Post by Filigran » 13 Dec 2013, 10:55

Debora, еве ти едно лајк .
Средено е фала, баш се чудев зошто вака изледа форумов.............. (laugh1)

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: ЧИТАЊЕ ПОРАКИ

Post by Lejla7 » 12 Dec 2016, 15:47

Зoштo не функциoнирaaт привaтните пoрaки? Некoлку пaти се oбидoв, не мoжев дa прaтaм, ми вели декa сaјтoт Твoе бебе не функциoнирa.

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1422
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: ЧИТАЊЕ ПОРАКИ

Post by SMESKO » 12 Dec 2016, 17:22

И на мене истото ми се случува (confus)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: ЧИТАЊЕ ПОРАКИ

Post by Debora » 12 Dec 2016, 17:55

Немам поим. Некоја грешка има. Јас сега испратив 2 пораки, па ќе видиме дали ќе бидат примени. Сеуште се во Outbox. Мене не ми даде дека сајтот е недостапен.

Sashka
Администратор
Администратор
Мислења: 869
Придружен: 01 Oct 2009, 22:08
Му се допанале: 1150 пати
Им се допаднал: 550 пати

Re: ЧИТАЊЕ ПОРАКИ

Post by Sashka » 12 Dec 2016, 19:57

Јас пробав да пратам порака, кога ќе притиснам на испрати ми дава бел екран, ама потоа си ја има пораката во outbox, се додека не ја прочита примателот. Значи пораките се праќаат само има некое проблемче при прикажувањето дека пораката е испратена. Засега ќе си функционираме вака, се додека не се реши проблемот. Важно пораките се праќаат и читаат (smile)

Одговори

Return to “Технички прашања”