Известување на е-маил

Moderator: Модератори

Одговори
Mimi Bella
Редовен член
Редовен член
Мислења: 258
Придружен: 04 Jul 2013, 11:06
Му се допанале: 100 пати
Им се допаднал: 68 пати

Известување на е-маил

Post by Mimi Bella » 25 Nov 2013, 19:45

Neznaev kaf da prasam za ova pa zatoa otvoriv tema. Uste vo startot gresam so naslovot na latinica ama od tel. pisuvam.
Me interesira sto da napravam za da ne mi stigaat izvestuvanja na e-mail ? Ednas ja prasav Debora vo pp, mi rebe da kliknam na "odja8i se od temata" sto go ima na dnoto na stranata koga ke ja otvoram temata ama sekogas koga pisuvam post mi se aktivira (confus)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Известување на е-маил

Post by Debora » 25 Nov 2013, 19:53

Како што сум ти рекла, ако си се пријавила да следиш конкретна тема кликни доле на Одјави се од темата.
Ако пак си пријавена да следиш некој подфорум, отиди во него и кликни доле на истото место каде што се одјавуваш од темата, само сега ќе пишува Одјави се од форумот.

Одговори

Return to “Технички прашања”