Тагнување

Moderator: Модератори

Одговори
sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1153
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 548 пати
Им се допаднал: 738 пати

Тагнување

Post by sunshine_2012 » 03 Jan 2017, 07:59

Дебора незнам како да го поставам насловот но ме интересира дали може да им опција да се тагне личноста која што сакам да ја цитирам. за да може да виде. обично е означена таа осова и може да виде во известување дека некој ја спомнал?
Се надевам дека ме разбра што сакам да прашам?

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Тагнување

Post by Debora » 03 Jan 2017, 19:23

sunshine_2012 wrote:Дебора незнам како да го поставам насловот но ме интересира дали може да им опција да се тагне личноста која што сакам да ја цитирам. за да може да виде. обично е означена таа осова и може да виде во известување дека некој ја спомнал?
Се надевам дека ме разбра што сакам да прашам?
Саншајн те разбрав (smile) , немаме систем за тагнување на форумов. Но мислам дека кога ќе цитираш некого, дека тој добива нотификација дека одреден негов пост бил цитиран. Намерно те цитирав за да потврдиме дека е така. (smile)

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1153
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 548 пати
Им се допаднал: 738 пати

Re: Тагнување

Post by sunshine_2012 » 04 Jan 2017, 00:02

@Debora фала многу за одговорот (smile).

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Тагнување

Post by Debora » 16 May 2017, 21:43

@sunshine_2012 (bu)
Од вечерва имаме можност за тагнување. За да се тагне некој се пишува @ па се почнува да се пишува името и се одбира од понудените никови. (smile)

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1153
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 548 пати
Им се допаднал: 738 пати

Re: Тагнување

Post by sunshine_2012 » 22 May 2017, 17:31

@Debora (rad) Се израдував, ќе биде полесно вака. (smile)

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1153
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 548 пати
Им се допаднал: 738 пати

Re: Тагнување

Post by sunshine_2012 » 22 May 2017, 17:33

Незнам зошто не те тагна. @Debora

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1153
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 548 пати
Им се допаднал: 738 пати

Re: Тагнување

Post by sunshine_2012 » 24 May 2017, 07:34

@Debora se uste ne funkcionira ova kaj mene. Sto rabota e?

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Тагнување

Post by Debora » 24 May 2017, 09:19

@sunshine_2012 ај те молам пробај пак. Сменив нешто и се надевам дека сега ќе биде во ред. (smile)

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1153
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 548 пати
Им се допаднал: 738 пати

Re: Тагнување

Post by sunshine_2012 » 24 May 2017, 19:33

@Debora eve bidna rabotata (cl)

Одговори

Return to “Технички прашања”