Како се става тикер

Moderator: Модератори

Matea27
Домашен член
Домашен член
Мислења: 867
Придружен: 02 Feb 2011, 11:15
Му се допанале: 151 пати
Им се допаднал: 47 пати

Re: Како се става тикер

Post by Matea27 » 14 Dec 2012, 19:05

Извини Дебора не сум видела...сепак фала ти...јас мислев дека ке ми излезе нели кога некој ке ти одговори за да не го барам посебно ама ете...фала ти уште еднаш.... (smile)

Matea27
Домашен член
Домашен член
Мислења: 867
Придружен: 02 Feb 2011, 11:15
Му се допанале: 151 пати
Им се допаднал: 47 пати

Re: Како се става тикер

Post by Matea27 » 14 Dec 2012, 19:08

еве гооо...ваков сакав...хахаха...конечно,ама се изнамачив...

imambebe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1603
Придружен: 30 Apr 2011, 00:18
Му се допанале: 216 пати
Им се допаднал: 588 пати

Re: Како се става тикер

Post by imambebe » 27 Dec 2012, 15:11

aj samo da proveram dali ke mi se pokaze tikerceto

imambebe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1603
Придружен: 30 Apr 2011, 00:18
Му се допанале: 216 пати
Им се допаднал: 588 пати

Re: Како се става тикер

Post by imambebe » 27 Dec 2012, 15:17

uspeav (joy) (joy) (joy)

SIMONA
Редовен член
Редовен член
Мислења: 273
Придружен: 27 Nov 2012, 19:01
Му се допанале: 73 пати
Им се допаднал: 81 пати

Re: Како се става тикер

Post by SIMONA » 28 Dec 2012, 19:09

<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lmtm.lilypie.com/lh4Ip1.png" width="200" height="80" border="0" alt="Lilypie Maternity tickers" /></a>
kade gresam?

SIMONA
Редовен член
Редовен член
Мислења: 273
Придружен: 27 Nov 2012, 19:01
Му се допанале: 73 пати
Им се допаднал: 81 пати

Re: Како се става тикер

Post by SIMONA » 28 Dec 2012, 19:11

Kade gresam ako moze nekoj da mi kaze ve molam

Mamino_srce
Домашен член
Домашен член
Мислења: 872
Придружен: 27 Apr 2011, 22:26
Му се допанале: 103 пати
Им се допаднал: 107 пати

Re: Како се става тикер

Post by Mamino_srce » 28 Dec 2012, 19:14

SIMONA wrote:Kade gresam ako moze nekoj da mi kaze ve molam
Simona, pa ete ti go tikerot, ili sakas nesto drugo?

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Како се става тикер

Post by Debora » 28 Dec 2012, 19:15

Мамино срце пишала додека јас се мешав. (smile)
Симона, треба на крајот да го одбереш кодот за форуми, инаку немаш друга грешка. Ти го средив мислам.

SIMONA
Редовен член
Редовен член
Мислења: 273
Придружен: 27 Nov 2012, 19:01
Му се допанале: 73 пати
Им се допаднал: 81 пати

Re: Како се става тикер

Post by SIMONA » 28 Dec 2012, 19:19

fala vi mnooogu (jmp)

SIMONA
Редовен член
Редовен член
Мислења: 273
Придружен: 27 Nov 2012, 19:01
Му се допанале: 73 пати
Им се допаднал: 81 пати

Re: Како се става тикер

Post by SIMONA » 28 Dec 2012, 19:41

a sega?

Одговори

Return to “Технички прашања”