Како се става тикер

Moderator: Модератори

Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Како се става тикер

Post by Crnokosaa » 25 Jan 2013, 18:41

Aaa mozebi zvuci glupo ama jas pojma nemam kako da go napravam tikerot (confus) (confus) (confus)
Neznam na toj sajtot kako, nisto neznam (unsure) Ako ima nekoj dobrovolec da mi napravi kevoj ke bidam :grin: (rolll)

Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Како се става тикер

Post by Crnokosaa » 25 Jan 2013, 19:17

Necinii (ner) nema slika samo kodot (ner) (ner) (ner)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Како се става тикер

Post by Debora » 25 Jan 2013, 19:58

Чини, чини тикерот твој. Го средив малку, се надевам. (smile)

Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Како се става тикер

Post by Crnokosaa » 25 Jan 2013, 20:47

Fala Deboraa (rad) (rad) (rad) Se nadevam tocno e presmetano, ama pak nekako mnogu mi izgleda ... Na 9 dekemvri posledna, na 30 dena mi idi a ovulacija od 15ti den. ... Se mislam ne e tocno (unsure) (unsure) (unsure)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Како се става тикер

Post by Debora » 25 Jan 2013, 21:27

Црнокоса тоа софтверот нивни си го пресметува автоматски, врз основа на податоците што ќе ги внесеш. Мислам дека не би требало да не е точно.

carina
Домашен член
Домашен член
Мислења: 726
Придружен: 20 Jul 2011, 08:21
Location: skopje
Му се допанале: 193 пати
Им се допаднал: 279 пати

Re: Како се става тикер

Post by carina » 27 Jun 2013, 22:16

изгледа нешто згрешив во местењето на тикерот.не знам зошто не ми излегува (confus)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Како се става тикер

Post by Debora » 27 Jun 2013, 22:20

Карина пробај да го одбереш PseudoHTML, UBBCode and BB Code , кај што пишува Forum signatures.

carina
Домашен член
Домашен член
Мислења: 726
Придружен: 20 Jul 2011, 08:21
Location: skopje
Му се допанале: 193 пати
Им се допаднал: 279 пати

Re: Како се става тикер

Post by carina » 27 Jun 2013, 22:29

бидна (a2)

AleXandra
Нов член
Нов член
Мислења: 12
Придружен: 02 Jun 2013, 15:46
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 3 пати

Re: Како се става тикер

Post by AleXandra » 02 Jul 2013, 18:19

Не можам никако да направам тикер...само букви ми излегуваат...

AleXandra
Нов член
Нов член
Мислења: 12
Придружен: 02 Jun 2013, 15:46
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 3 пати

Re: Како се става тикер

Post by AleXandra » 02 Jul 2013, 18:44

сепак сум успеала (smile)

Одговори

Return to “Технички прашања”