Инспиративни цитати за животни

Кучиња, мачиња, риби..., совети и се што е поврзано со нашите миленици.

Moderator: Модератори

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Инспиративни цитати за животни

Post by Debora » 01 Jan 2014, 15:00

Има многу мудрост во нив. (smile)

http://s10.postimg.org/jitsy8xu1/155846 ... 7059_n.jpg

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Инспиративни цитати за животни

Post by Debora » 19 Jan 2014, 13:25

http://theilovedogssite.com/this-dog-at ... ch_1-18-14

Откога починал сопственикот, кучево секо ден одело во црква каде што се одржала службата за погребот и каде го видело за последен пат.

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Инспиративни цитати за животни

Post by Debora » 16 Apr 2014, 15:17

Па, и ова е инспиративно. (rolll)

http://s27.postimg.org/593kqa6yr/101551 ... 9877_n.jpg

Одговори

Return to “Миленици”