Слики од нашите миленици

Кучиња, мачиња, риби..., совети и се што е поврзано со нашите миленици.

Moderator: Модератори

Одговори
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Слики од нашите миленици

Post by Debora » 22 Jun 2011, 14:05

Еве една ептеееееен убава тема, ајде да ја наполниме со слики од срценцата: пилиња, кучиња, мачиња, прасиња... (lovet)

Еве ја Queen, сликана на отприлика 2.5 месеци, за жал немам понова фотографија, оти ми го изџвака телефонот со камера, ова е сликано со апаратот на сестра ми.

http://i56.tinypic.com/2efj4p5.jpg

malenaD
Домашен член
Домашен член
Мислења: 840
Придружен: 03 May 2011, 11:30
Му се допанале: 155 пати
Им се допаднал: 121 пати

Re: Слики од нашите миленици

Post by malenaD » 22 Jun 2011, 16:03

Lele kolku e slatko da go izedes,obozavam kucinja i macinja (rolll)
Pa samo kako e namesteno kako da znae deka go slikas(zastanato mirno kako za licna karta) (lovet)
Debora ke mi kazes li kako ja stavas slikata oti mene nesto ne mi odi

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Слики од нашите миленици

Post by Debora » 22 Jun 2011, 16:15

Можеш да отидеш на овој сајт http://tinypic.com/ , таму направи upload на сликата, копирај го кај што пишува IMG code и залепи го во постот. Ајде, ќе ти оди, одвај чекам да го видам лабрадорот. (thumbsup)
А Квин е стварно важна на сликата, знае она сликањето не е шала . (rolll)

Lady D
Домашен член
Домашен член
Мислења: 854
Придружен: 01 Oct 2010, 17:24
Му се допанале: 7 пати
Им се допаднал: 17 пати

Re: Слики од нашите миленици

Post by Lady D » 22 Jun 2011, 16:31

Леле Дебора Квини е прекрасна, душа најмила (love5) (love5) (love5)
Па како гордо позира (rolll) Срцка е (bu)

malenaD
Домашен член
Домашен член
Мислења: 840
Придружен: 03 May 2011, 11:30
Му се допанале: 155 пати
Им се допаднал: 121 пати

Re: Слики од нашите миленици

Post by malenaD » 22 Jun 2011, 18:13

http://i55.tinypic.com/23h0i8m.jpg

Ova e mojot Rex no na 8 meseci,ponova slika momentalno nemam !!!

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Слики од нашите миленици

Post by Debora » 22 Jun 2011, 18:21

Ааааааааааа лепотан (lovet) (lovet) (lovet) Срце, мило, преубаво. (love5)
Стварно фала Му на Бог за животните, колку можат да го збогатат животот. (love5)
Се надевам дека наскоро ќе го сликаш и ќе ставиш понова фотографија, да го видиме пораснат. (love5)

malenaD
Домашен член
Домашен член
Мислења: 840
Придружен: 03 May 2011, 11:30
Му се допанале: 155 пати
Им се допаднал: 121 пати

Re: Слики од нашите миленици

Post by malenaD » 23 Jun 2011, 10:56

obavezno samo sto denovive ne ke mozam,no stom ke go slikam ke vi go pokazam (thumbup) Pozdrav!!!

detelina
Член
Член
Мислења: 239
Придружен: 03 Dec 2010, 02:09
Му се допанале: 2 пати
Им се допаднал: 11 пати

Re: Слики од нашите миленици

Post by detelina » 05 Jul 2011, 13:52


Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Слики од нашите миленици

Post by Debora » 05 Jul 2011, 14:51

Леле ама е слатка и мила (lovet) (lovet) (lovet)
Си личат со Квин. (thumbsup)
Нели имавте 2 кученца? или јас испомешав нешто. (laugh1)

malenaD
Домашен член
Домашен член
Мислења: 840
Придружен: 03 May 2011, 11:30
Му се допанале: 155 пати
Им се допаднал: 121 пати

Re: Слики од нашите миленици

Post by malenaD » 05 Jul 2011, 15:06

(love5) (love5) (love5) (love5) preslatko kucence!!!!

Одговори

Return to “Миленици”