Сликари аматери-галерија на Петра :)

Moderator: Модератори

Nadja
Редовен член
Редовен член
Мислења: 445
Придружен: 26 Aug 2012, 19:03
Му се допанале: 9 пати
Им се допаднал: 52 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by Nadja » 06 May 2013, 18:57

Petra, сликата е многу убава. Секоја чест. (thumbsup)

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by Vesela » 07 May 2013, 11:10

Браво Петра, секоја чест многу , многу убаво. (thumbsup)

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by Happy^_^ » 14 May 2013, 11:50

Petra wrote:Заборавив да напоменам дека сликите се продаваат. (smile)
Здравје Боже после свадбата ќе ти пишам за слика некоја. (smile) Многу ценам рачна изработка и кога некој тоа го прави со душа и позитивна мисла (joy) (joy) (joy)

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by Petra » 15 May 2013, 20:06

Ок, Хепи. (smile)

Одговори

Return to “Хоби, спорт и рекреација”