Сликари аматери-галерија на Петра :)

Moderator: Модератори

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by Petra » 27 Jan 2013, 23:14

Ilovebabies какви зборови. Благодарам многу. (a2) Периодов посветив внимание на сликање, па ќе видиме што ќе испадне на крај. (smile)
Еве нешто ново
Селски мотив
http://i46.tinypic.com/6jh5sh.jpg

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by Debora » 27 Jan 2013, 23:43

Петра, мислам дека оваа слика ти е со најмногу детали, браво! Очигледно е дека трудот се исплати. (a2)

Nespretna
Домашен член
Домашен член
Мислења: 553
Придружен: 17 May 2012, 05:21
Му се допанале: 86 пати
Им се допаднал: 107 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by Nespretna » 28 Jan 2013, 00:06

Петра, капа ти симнувам!!! Секоја чест...

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by Petra » 25 Feb 2013, 18:41


Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by Debora » 25 Feb 2013, 18:48

Петра, искрено, јас сум воодушевена. (bu)

happy cumulus
Домашен член
Домашен член
Мислења: 759
Придружен: 13 Oct 2011, 04:57
Му се допанале: 83 пати
Им се допаднал: 169 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by happy cumulus » 25 Feb 2013, 19:35

Abe vikam jas Petra zatoa ja nema na kafe mnogu. Tvori taa vakvi ubavi dela! Bravo devojko, navistina mi se sviga tvojot stil.

Hera
Домашен член
Домашен член
Мислења: 736
Придружен: 20 Nov 2010, 23:27
Му се допанале: 89 пати
Им се допаднал: 75 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by Hera » 26 Feb 2013, 16:42

Петраааа секоја чест! (cl)

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by Petra » 27 Feb 2013, 00:50

Девојки ви благодарам на подршката, мило ми е што ви се допаѓаат. (rad) Ете затоа ја нема Петра многу на кафе, се зацртав, не можам да се препознаам себе си. (laugh1) Ама ќе треба Петра еден убав распоред да си направи, да има време за се. (thumbup)
Фала ви девојки. (kup)

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by Petra » 27 Feb 2013, 14:32

Нешто друго (smile) ...
Добредојдена е секоја критика, предлози, (kup)
Балерина
http://i55.tinypic.com/2ltmy6b.jpg

happy cumulus
Домашен член
Домашен член
Мислења: 759
Придружен: 13 Oct 2011, 04:57
Му се допанале: 83 пати
Им се допаднал: 169 пати

Re: Сликари аматери-галерија на Петра :)

Post by happy cumulus » 27 Feb 2013, 16:59

Абе зарем треба да кажам нешто? Петра, се повеќе и повеќе ме воодушевуваш. Браво, само продолжи така и ние ќе ти простиме што не си често со нас (bu).

Одговори

Return to “Хоби, спорт и рекреација”