Галерија на мила

Moderator: Модератори

Hera
Домашен член
Домашен член
Мислења: 736
Придружен: 20 Nov 2010, 23:27
Му се допанале: 89 пати
Им се допаднал: 75 пати

Re: галерија на мила

Post by Hera » 31 Jan 2013, 14:02

Каринче па нема на што, ти благодарам, штета ќе беше да не блеснат и овде цртежите. Мила има гоолем талент, нека ужива и понатаму додека црта, а ние ќе уживаме во нејзините дела. Нека и се полни сега оваа галерија па понатаму да не викнете на отварање на нејзината прва изложба. (cl)

Одговори

Return to “Хоби, спорт и рекреација”