Болеста на нашите родители

Moderator: Модератори

Sashka
Администратор
Администратор
Мислења: 869
Придружен: 01 Oct 2009, 22:08
Му се допанале: 1150 пати
Им се допаднал: 550 пати

Re: Болеста на нашите родители

Post by Sashka » 09 Oct 2014, 09:03

(cry1) Прими сочувство Беломорче, многу ми е жал за твојата загуба (cry1)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Болеста на нашите родители

Post by Lena_nela » 09 Oct 2014, 09:20

Belomorka mila mn mi e zal, primi moe socuvstvo (sad1)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Болеста на нашите родители

Post by Filigran » 09 Oct 2014, 09:37

Беломорка, прими сочувство. Нека почива во мир, Бог да и дава царство небесно а вас сила и храброст полесно да минете низ овој тежок период (grupna-gushka) (grupna-gushka) (grupna-gushka)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Болеста на нашите родители

Post by Peperutka » 09 Oct 2014, 10:00

Беломорка,сочуство за твојата загуба,лесна и земја.
Вие да сте живи и здрави и да го пребродите овој тежок период.

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Болеста на нашите родители

Post by Vesela » 09 Oct 2014, 10:35

Најискерно сочуство мила Беломорче. Бидете силни во овој тежок миг, и секогаш мајка ти да биде во вашите срца и мисли. (big-hug)

Bambi
Член
Член
Мислења: 229
Придружен: 29 Oct 2011, 12:19
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 16 пати

Re: Болеста на нашите родители

Post by Bambi » 09 Oct 2014, 10:56

Прими сочувтво мила,лесна и земја (cry) .Ти многу направи за твојата мајка до последен миг.Бог нека е со тебе и твоите најмили.Со тебе сме сите (kup)

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Болеста на нашите родители

Post by Lejla7 » 09 Oct 2014, 11:02

Прими сочувство Беломорче. Биди силна.
(a2) (a2) (a2)

Miki
Домашен член
Домашен член
Мислења: 600
Придружен: 09 May 2012, 17:27
Му се допанале: 33 пати
Им се допаднал: 133 пати

Re: Болеста на нашите родители

Post by Miki » 09 Oct 2014, 11:04

Оооф, Бог да ја прости. Се надевам ќе најдете сила и спокој по сето ова.
Беломорка, камо сите да дочекаме и израснеме ќерка како тебе.

Neda_Jovan
Редовен член
Редовен член
Мислења: 384
Придружен: 18 Jun 2013, 14:40
Му се допанале: 362 пати
Им се допаднал: 155 пати

Re: Болеста на нашите родители

Post by Neda_Jovan » 09 Oct 2014, 12:00

Belomorka sega procitav, duso primi socustvo. Te guskam silno (a2)

Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Болеста на нашите родители

Post by Crnokosaa » 09 Oct 2014, 13:56

Беломорче нека почива во мир, Бог да ја прости . Моето сочувство . Те гушкам ... (big-hug) (a2)

Одговори

Return to “Здравје”