Менструален циклус

Moderator: Модератори

ivvi<3
Редовен член
Редовен член
Мислења: 277
Придружен: 11 Mar 2015, 17:40
Му се допанале: 42 пати
Им се допаднал: 134 пати

Re: Менструален циклус

Post by ivvi<3 » 03 Apr 2016, 23:54

Теона, баш пред една недела завршив со антибиотиците и ми дојде најнормално на 28-ми ден. Освен ако има врска кои антибиотици ги пиеш. (big-hug)

Одговори

Return to “Здравје”