Променети никови

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Променети никови

Post by Debora » 02 Nov 2012, 22:09

Значи овака, во оваа тема ќе бидат запишани членовите со променети никови за да не чудиме кој е кој. (smile)
Никот може да го промени само администраторот и тоа се прави кога навистина има потреба...

Ова сега ќе го соопштам со најголема радост, Maybe baby e Srcence. (rad) (rad) (rad)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Променети никови

Post by Debora » 30 Dec 2012, 14:43

sakambebe сега ни се вика imambebe . (smile)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Променети никови

Post by Debora » 10 Sep 2013, 12:18

Bellaa сега е Mimi Bella, нема да ги мешаме веќе белите. (laugh1)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3256
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1251 пати
Им се допаднал: 1731 пати

Re: Променети никови

Post by kit-kat » 13 Aug 2014, 17:15

Ако убаво сватив sweet@ сега е luna1 нели.
Ако грешам (whistle) за мене (fr) тавата.

Bilence 123
Член
Член
Мислења: 156
Придружен: 18 Aug 2014, 18:33
Им се допаднал: 18 пати

Re: Променети никови

Post by Bilence 123 » 30 Aug 2014, 01:36

Може ли да си го променам никот ептен сум видлива ... (brows)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Променети никови

Post by Debora » 30 Aug 2014, 13:21

Може (laugh1) Прати ми го на маил никот што сакаш да го имаш, ако е слободен ќе ти го променам. (thumbup)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Променети никови

Post by Debora » 31 Aug 2014, 11:57

Билјана сега е Bilence 123 (smile)

Bilence 123
Член
Член
Мислења: 156
Придружен: 18 Aug 2014, 18:33
Им се допаднал: 18 пати

Re: Променети никови

Post by Bilence 123 » 01 Sep 2014, 01:12

Благодарам женска, те частам кафенце (joy) (coffee)

Narnija
Нов член
Нов член
Мислења: 32
Придружен: 17 Nov 2014, 11:31
Му се допанале: 11 пати
Им се допаднал: 6 пати

Re: Променети никови

Post by Narnija » 18 Nov 2014, 18:32

Нарнија е НадицаГ (smile)

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Променети никови

Post by Vesela » 18 Nov 2014, 20:05

Dobredojde Narnija (thumbsup) pozdrav ni nedostasuvase

Одговори

Return to “За форумов”