Подфорум Наши албуми

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Одговори
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Подфорум Наши албуми

Post by Debora » 17 Jan 2013, 21:55

Пристап во подфорумот Наши албуми, имаат членовите на форумов со повеќе од 200 поста.
Значи оние членови со над 200 поста, можат да си отворат албум со свои слики и можат да имаат пристап до албумите на другите членови.

happy cumulus
Домашен член
Домашен член
Мислења: 759
Придружен: 13 Oct 2011, 04:57
Му се допанале: 83 пати
Им се допаднал: 169 пати

Re: Подфорум Наши албуми

Post by happy cumulus » 17 Jan 2013, 22:01

Supeeeer (smile).

Одговори

Return to “За форумов”