Пофалби

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
anabejbi
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1522
Придружен: 21 Nov 2012, 17:19
Му се допанале: 462 пати
Им се допаднал: 850 пати

Re: Пофалби

Post by anabejbi » 05 Jul 2013, 12:37

Пофалба и од мене за новиот изглед на сајтот, браво Дебора (smile)
Нинаг, велосипедот навистина е прекрасен, со здравје да си го користите

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1153
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 548 пати
Им се допаднал: 738 пати

Re: Пофалби

Post by sunshine_2012 » 05 Jul 2013, 13:35

Нинаг со здравје да си го користете велосипедот (smile) тој ептен ке се радува.

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3256
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1251 пати
Им се допаднал: 1731 пати

Re: Пофалби

Post by kit-kat » 21 Jul 2013, 20:38

Повторно пофалба до нашиов форум,посебно за Дебора. (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl) (cl)
Го средила тип топ.Браво за тебе секоја чест.
Гледам до ситници си средила,со што се е попрегледно и полесно за снаоѓање.
Затоа ќе се множат членовите,а нас не ќе можеш од тука да не избркаш (rad)

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: Пофалби

Post by Bobe » 11 Oct 2013, 12:56

Pofalbi I Blagodarnost do nasiot domakin Deborce (love5) sto so nejzinata kreativnost,ljubov,razbiranje za se I site se grizi za izgledot na 'nasiot forum' I pravi da ni bide poubav I poprijaten prestojot vo istiot,Deborce od mene golema Blagodarnost,noviot look ni e sik i milina....... I go girl..... (thumbsup) (love5)
http://s16.postimg.org/4eyy9fd9x/image.jpg

http://s17.postimg.org/8t3ul83an/images_CA9_H34_QH.jpg

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Пофалби

Post by Debora » 11 Oct 2013, 13:20

Бобенцеееее мило ми е мила ако можам со нешто престојот тука да го направам попријатен и благословен. Фала и ти тебе за убавите зборови, сликите и охрабрувањето. (a2) (love5) (kup)

mamigabi
Редовен член
Редовен член
Мислења: 250
Придружен: 19 Jul 2013, 13:49
Му се допанале: 216 пати
Им се допаднал: 142 пати

Re: Пофалби

Post by mamigabi » 11 Oct 2013, 16:01

(con) Јас прво сакам да го пофалам самиот форум, односно сите членови затоа што всушност тие го создаваат форумот, без нив нема ни муабети, ни радост, нити тешења..... (smile) и посебна пофалба до организаторот то ест Креаторот Дебора,нема лутење, затоа што таа е секогаш тука за нас (a2) да не ислуша и да не утеши

Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Пофалби

Post by Crnokosaa » 11 Oct 2013, 23:12

Noviot izgled e prekrasen, sekoja cest ! (thumbsup) (cl) (cl) (cl)

Одговори

Return to “За форумов”