Конечно, повторно сме online

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Конечно, повторно сме online

Post by Lejla7 » 02 Jul 2016, 23:44

Фoрумoт се врaти, aмa зoштo ми се чини декa мнoгу реткo се пишувa? Кaде сте девoјки? Зoштo тoлку слaбo се oдгoвaрa нa пoстoвите?

buci12345678
Редовен член
Редовен член
Мислења: 299
Придружен: 04 Nov 2013, 14:25
Му се допанале: 188 пати
Им се допаднал: 238 пати

Re: Конечно, повторно сме online

Post by buci12345678 » 03 Jul 2016, 00:50

имаш право лејла се поретко и поретко пишуваме (sad1) . ама се надевам дека ќе се подобри ситуацијата и ќе почнеме се повеќе да не има поз до тебе и синко и гални го мешето од нас (a2)

iki aki
Нов член
Нов член
Мислења: 1
Придружен: 04 Jul 2016, 09:49

Re: Конечно, повторно сме online

Post by iki aki » 04 Jul 2016, 10:30

Здраво, јас сум нова на форумов и малку неможам да се снајдам.

Ќе Ве замолам дали некој има одемо во Атомска Бања Чачак и дали сте задоволни, сакам да го водам моето синче година и десет месеци.

Ве молам за одговор.

Одговори

Return to “За форумов”