Проблеми при регистрирање на форумов

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Одговори
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Проблеми при регистрирање на форумов

Post by Debora » 07 Apr 2017, 22:13

Неколку жени / девојки се пожалија дека не можат да се регистрираат на форумов. Постојано им беше давана порака дека емаилот и корисничкото име веќе се зафатени... Го најдовме проблемот и решен е.
Кој сака да се зачлени нека се обиде повторно, верувам дека ќе биде успешно. (smile) (dobr)

Одговори

Return to “За форумов”