Како дознавте за форумов?

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Како дознавте за форумов?

Post by Lejla7 » 17 Jul 2012, 12:06

Јас пребарував на Google за ин витро и ми излегоа некои постови од искуства на Форумов, најпрво само ги читав и следев што се случува (ама тоа траеше само една недела), после неуспешното ин витро се зачленив и почнав да се истажувам (smile)

marinela999
Домашен член
Домашен член
Мислења: 898
Придружен: 14 Jun 2011, 18:32
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 6 пати

Re: Како дознавте за форумов?

Post by marinela999 » 17 Jul 2012, 12:10

Па мислам дека и јас нешто како тебе Лејла, барав на гугл нешто во врска со мојов проблем и ми излеле форумов и се зачитав искуства и .....набрзо се зачленив (thumbup) и никако не погрешив. (joy)

Nespretna
Домашен член
Домашен член
Мислења: 553
Придружен: 17 May 2012, 05:21
Му се допанале: 86 пати
Им се допаднал: 107 пати

Re: Како дознавте за форумов?

Post by Nespretna » 17 Jul 2012, 16:58

чичко Гугл да е жив и здрав!

ani4ka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 427
Придружен: 14 Jun 2012, 12:09
Му се допанале: 98 пати
Им се допаднал: 204 пати

Re: Како дознавте за форумов?

Post by ani4ka » 17 Jul 2012, 18:50

na google si pisav slucajno ocekuvanje na bremenost i mi se pojavi bas forumot i taa temata vo ocekuvanje na bremenost i taka pocnav izvesno vreme da Ve pratam i koga vidov kolku e interesno i zabavno si se prikluciv :) (rad) (rad) (rad)

Iris82
Нов член
Нов член
Мислења: 78
Придружен: 22 Jun 2012, 14:25

Re: Како дознавте за форумов?

Post by Iris82 » 19 Jul 2012, 12:40

На google барав да дознаам нешто повеќе за ендометриозата и излезе незнам кое по ред. На почетокот само читав, па сакав и да прашам по нешто па се зачленив и баш е супер.

happy cumulus
Домашен член
Домашен член
Мислења: 759
Придружен: 13 Oct 2011, 04:57
Му се допанале: 83 пати
Им се допаднал: 169 пати

Re: Како дознавте за форумов?

Post by happy cumulus » 22 Jul 2012, 15:58

Ian mi bese bebce. Majka mi ni bese na "gosti", go cuvase Ian dodeka jas i mm bevme na rabota.Taa vecer i jas i taa sedevme na po eden lap top vo dnevnata (mm i Ian spieja) i baravme nekoja informacija vo vrska so bebe, ne se sekavam so. I majka mi ve najde (smile). Koga mi kaza jas mnogu se izraduvav, zasto participiram vo americki forumi od vakov vid, ama ne znaev deka imame i makedonski. I nema potreba da kazam deka sum zavisna od forumov sega, neli? (smile) I zapoznav tuka nekoi prekrasni devojki/zeni, nekoi samo virtuelni, nekoi i na jave. Ve obozavam! (kup)

Vera
Нов член
Нов член
Мислења: 86
Придружен: 10 May 2012, 00:03

Re: Како дознавте за форумов?

Post by Vera » 23 Jul 2012, 17:49

jas doznav preku f.b edna prijatelka ja imase lajknato stranata tvoe bebe i jas da vidam da vidam sto e i kako e ....si pocnav prvo da si citam taka po sajtatot...a po nekolku meseci go otkriv forumceto,i prvo bev samo gostinka ama redovnno sledev sekoj den...a sega sum si clen (smile)

SIMONA
Редовен член
Редовен член
Мислења: 273
Придружен: 27 Nov 2012, 19:01
Му се допанале: 73 пати
Им се допаднал: 81 пати

Re: Како дознавте за форумов?

Post by SIMONA » 04 Dec 2012, 21:36

E JAS PREKU GOOGLE VE NAJDOV NAPISAV BREMENOT PO NEDELI I ODMA VE NAJDOV (smile)

Herra
Редовен член
Редовен член
Мислења: 264
Придружен: 12 Dec 2011, 03:13
Му се допанале: 107 пати
Им се допаднал: 22 пати

Re: Како дознавте за форумов?

Post by Herra » 04 Dec 2012, 22:35

И јас дознав сосема случајно, пребарував нешто за забременување ако добро се сеќавам и ми отвори некоја тема од сајтот. Прво си читав таму па после некое време решив да се зачленам и јас и многу ми е мило поради тоа, си добив и добивам огромна подршка од вас (kup)

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Како дознавте за форумов?

Post by Vesela » 27 Apr 2015, 14:15

Preku Facebook, Edna prijatelka imase postirano kalkulator za odreduvanje na plodni denovi. I taka go najdov sajtot Tvoe bebe, I eve skoro Dve godini se druzime :)

Одговори

Return to “За форумов”