Како дознавте за форумов?

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
happiness
Домашен член
Домашен член
Мислења: 746
Придружен: 02 May 2014, 21:37
Му се допанале: 221 пати
Им се допаднал: 269 пати

Re: Како дознавте за форумов?

Post by happiness » 28 Apr 2015, 15:12

prebaruvav na google za bremenost uste pred da ostanam bremena i izleguvaa temi od tvoebebe bea vo format od sivo so teget i za brzo ja otkriv celosnata "rozeva" verzija od tvoebebe se zacleniv stom doznav deka sum bremena , bremenosta a i sega fazite na rastenjeto na moeto bebe se mnogu polesni so vas forumki od tvoebebe (kup)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Како дознавте за форумов?

Post by sweety » 28 Apr 2015, 15:22

пребарувајќи на Google (smile) тогаш прв пат испитував хормони и веднаш укуцав да видам која е поврзаноста на ФСХ со ЛХ и дооолго ве читав како гостин може може два три месеци и кога официјално и посеризоно почнавме да работеме за бебе се зачленив и нормално станав зависна а и многу пријателки стгекнав овде и многу работи научив и баш ми е мило што сум член (bu)

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: Како дознавте за форумов?

Post by Maceto » 28 Apr 2015, 16:44

Јас пребарувајќи на Google за калкулатор на бременост уште не знаев дека сум бремена ми излезе од Твое бебе пост и ве читав и читав и читав како гостин и тогаш се пронајдов себе си овде и веднаш се зачленив и вие мои другарки пред сите ја дознавте мојата најубава вест-мојата бременост (jmp) Сега сум среќна што ве имам и што си споделуваме многу информации и сега нема ден да не поминам и да ве прочитам (rad) (rad) (rad)

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 406
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: Како дознавте за форумов?

Post by borjana » 28 Apr 2015, 23:23

mnnooogu dolgo vreme go pratam forumot. mi pomogna vo najteskite periodi togash bev kako gostin, mn pati pomisluvav da stanam clen, no ne se osekav psihicki spremna, ai ubavo sto se ukluciv so pozitivnata strana. mislam deka ima mn drugi to ne sledat samo kako gosti,i se dvoumat no devojkite se tolku topli i ljubezni taka da nema potreba. (thumbsup)

Одговори

Return to “За форумов”