Благодарност

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Благодарност

Post by Debora » 18 Oct 2013, 11:51

Сакам на Радост да и се заблагодарам за целата автентична позитивност и охрабрување што го носи на форумов. (love5) Радост, жал ми е што не го најдов смајлито што го бараше, не дека не се обидов. Ќе ти се најдеше сега. (laugh1)
И на Саншајн за целата мудрост и љубов нејзина.
На модераторите што се грижат за редот и луѓето. (love5)
И на сите други членки со искрени намери. (kup)
И најмногу на Бог, што Неговата рака, заштита и милост се тука. (bu)

Радост
Модератор
Модератор
Мислења: 2203
Придружен: 23 May 2013, 07:48
Location: Скопје
Му се допанале: 1320 пати
Им се допаднал: 1926 пати

Re: Благодарност

Post by Радост » 18 Oct 2013, 12:05

Дебора! :ymblushing: (love5) Најдов едно такво, само не знам како да го ставам, излегува страшно големо и пак не се гледа како трепкам. Ќе ти пратам во порака. (laugh1) Засега ќе останам сама вака да се гужвам како стара петстока. (rolll)

Фала ти за кажаното, фала ти целиот форум. Фала ви на сите што постоите овде. (kup) На форумов има свежина и убава енергија, има блискост и зрачи со топлина. Верувам дека ако не бевте вие, бременоста и сите стравови ќе ми беа потешки за поминување.

Бог нека ве благослови по желание, каде што фали нека дава. (kup)

Радост
Модератор
Модератор
Мислења: 2203
Придружен: 23 May 2013, 07:48
Location: Скопје
Му се допанале: 1320 пати
Им се допаднал: 1926 пати

Re: Благодарност

Post by Радост » 18 Oct 2013, 16:54

Еве гоооо. (pipi) (rad) (rad) (rad) Фала ти Дебора што правиш се за да ни угодиш. (a2)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Благодарност

Post by Debora » 18 Oct 2013, 17:01

Ете го Радост. (a2)
Фала ви вас, најубавите форумџики, со храбри и топли срца сте се собрале тука. (love5) (kup)

carina
Домашен член
Домашен член
Мислења: 726
Придружен: 20 Jul 2011, 08:21
Location: skopje
Му се допанале: 193 пати
Им се допаднал: 279 пати

Re: Благодарност

Post by carina » 18 Oct 2013, 17:39

дури сега ја гледам темава,и јас сакам да се заблагодарам на форумчево што постои,а него го правите сите вие со вашата дружба,искреност,поддршка....и срекна сум што сум дел од ова друштво

Ninushka
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1095
Придружен: 17 Sep 2013, 17:00
Му се допанале: 988 пати
Им се допаднал: 697 пати

Re: Благодарност

Post by Ninushka » 18 Oct 2013, 17:55

Vesela wrote:Благодарност до сите вас девојки, кој во ова лудо време, кога сите трчаме наваму натаму и имаме се помалку време да си посветиме себе си, ви сте прав мелем на рана. Секогаш тука да ме ислушате кога ми е тешко, да се радувте со мене, да ме тешите кога сум исплашена и тажна, да се надевате со мене кога е безнадежно.
Ви благодарам од се срце (l2) (l2) (l2)
Истово и од мене важи (kup)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Благодарност

Post by Debora » 18 Oct 2013, 17:59

Баш така Карина. (kup) Ама сега ме повлече за јазик... никогаш не сум ти кажала, да знаеш ти лично колкав благослов беше тука за сите нас, а особено знам за мене... (l2) И баш така ќе му дојде, секој со својот придонес учествува во креирањето на околината тука. (kup)
Божјата рака нека не чува и понатаму. (prayer)

carina
Домашен член
Домашен член
Мислења: 726
Придружен: 20 Jul 2011, 08:21
Location: skopje
Му се допанале: 193 пати
Им се допаднал: 279 пати

Re: Благодарност

Post by carina » 18 Oct 2013, 18:19

ете и јас да ти пишам и да ти се заблагодарам лично што ми помогна во еден многу тежок период ,кога и покрај несреката што ме задеси,требаше да ги трпам и отровните стрели на некои од минатите членови.и не само јас,веројатно сите кои поминале низ тој пат.ти благодарам уште еднаш што ми беше ангел чувар во тој период (a2)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Благодарност

Post by Debora » 18 Oct 2013, 18:25

Големо срце (a2) Не јас, Бог те чуваше, те чува и ќе те чува - тоа секогаш да го знаеш. (a2) Една најсилна гушка. (l2)

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Благодарност

Post by Happy^_^ » 18 Oct 2013, 18:32

И јас сум му благодарна на Бог и сите вас за форумов :)
Колку и мене ми помогнавте...
И да ви кажам смешка, ги читам вашите постови и мм ми вика "Што правиш срцка, што се смешкаш така убаво" и ме зезаше мисли сама се смејам хихихи

Одговори

Return to “За форумов”