Благодарност

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
NadicaG

Re: Благодарност

Post by NadicaG » 18 Oct 2013, 20:06

vi blagodaram i jas na site vas,sto mozam da vi sluzam i mu blagodaram na Bog za taa moznost i sto ve imam i jas vas (a2)

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Благодарност

Post by Petra » 18 Oct 2013, 23:44

Дури сега гледам дека не сум ја искажала својата благодарност. :ymblushing:
Благодарност до Бог Кој ни го подари овој прекрасен сајт и форум. Негова беше идејата и грижливо одбра луѓе преку кои ја реализираше. Ни подари едно прекрасно место, каде безрезервно се дава љубов, знаење, подршка, прифатеност, време, посветеност, радост, охрабрување...
Благодарност до Админот, благодарност што е таква каква што е, срце во кого никому не е претесно. (love5) (love5) (love5) (a2)
До модераторите, благодарност и силна прегратка. (kup) (love5) (love5) (love5) (love5) (love5)
До сите членки голема благодарност што ги има тука, со својата позитивност, љубезност, љубов, што го направија ова место да биде без ривалства, туку рака за подигнување и оди напред смело. Каде има искрена радост. (jmp)
Благодарност до Карина. Одамна сакав ова да го кажам, и се радувам на оваа можност. За мене голем пример и благослов. За мене си срце што искрено простува и љуби. :x :x :x
Благораност до форумот Твое Бебе, го сакам, мило ми е што ве има тука вас. (kup) (jmp)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3250
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1724 пати

Re: Благодарност

Post by kit-kat » 19 Oct 2013, 09:19

Му Благодарам на Бог што ме прати на овој сајт и форум да запознаам толку големи срца,искрени и спремни за помош и подршка.
Тука благодарение на вас научив да се носам со болката и тагата,да соберам сили за понатака,да се радувам секојдневно за ваша и моја среќа и да гледам како и вие се радувате и тагувате со мене. (kup)
Благодарност до сите подеднакво,но морам да ја спомнам нашата Дебора со својата пожртвованост,трпеливост и искреност,модераторите за редот и помошта. (a2) (a2) (a2)
Карина (a2) не мора ништо да кажам,мојата утехо те (kup)
Пеперутка нашиот чувар и извор на љубов.
Саншајн силна мама и жена (kup)
Радост Анабејби со јунаци во мешињата.
Беломорка Лејла силни жени ќе успеете верувам (bu)
Хепи моја надеж (kup)
Велела Надица Бобе Сашките ;-) Малена......и сите останати ВИ БЛАГОДАРАМ ШТО СТЕ ТУКА (bu)

koka
Домашен член
Домашен член
Мислења: 703
Придружен: 04 Nov 2010, 11:39
Му се допанале: 36 пати
Им се допаднал: 140 пати

Re: Благодарност

Post by koka » 04 Nov 2013, 11:25

na denesen den pred tocno tri godini stanav clen na ovoj prekrasen forum na denesen den za prv pat pisev na temata vo ocekuvanje na dve crti i na sekoj pola saat dednuvav da vidam so ste mi pisale i taka pocna mojata druzba kako so jas cesto si vikam so druskite moj od forumot.
Jas na site od srce vi blagodaram sto ste sekogas so mene i sto vo sekoe vreme mozam da dobijam odgovor na moeto prasanje,vi blagodaram sto me upativte vo se sto sega mnogu poveke znam za razlika od porano toa so gordost mozam da kazam e vasa zasluga vi blagodaram i mnogu mi znaci ovaa nase malo katce polno so mnogu tagi i mnogu sreki spodeleni od site nes

DANIELAA
Нов член
Нов член
Мислења: 85
Придружен: 30 Aug 2013, 15:11
Му се допанале: 45 пати
Им се допаднал: 51 пати

Re: Благодарност

Post by DANIELAA » 04 Nov 2013, 11:46

Sega ja vidov temava,pa sakam da kazam FALA na site Vas za islusuvanjeto,za trppenieto,za toa sto ste mi tuka vo sekoe vreme!!! (kup)

RedRose30
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1060
Придружен: 26 Oct 2013, 11:05
Му се допанале: 1303 пати
Им се допаднал: 446 пати

Re: Благодарност

Post by RedRose30 » 20 Nov 2013, 19:40

И јас сега ја видов темава. Многу ми е мило што имаме катче, кадешто можеме да ги споделиме нашите искуства, каде да се посоветуваме и да се разбираме. Од срце виблагодарам на сите што сте со мене, што сте ми поддршка.

Поздрав и да си пишуваме за убави работи и да нижиме успеси по форумов (kup)

NadicaG

Re: Благодарност

Post by NadicaG » 28 Dec 2013, 09:21

Сакам да изразам благодарност на АНДРЕА за нејзината упорност да ги најде таблетите за мојте кучиња,од кога не и ги пратија по пошта,отишла ги барала по аптеки и успеала да ги најде,прекрасно срце,прекрасна личност (kup) ,како што сте сите вие девојки на форумов,секој ваш пост,секоја ваша искреност ,секоја ваша искра на љубов е прекрасна мелодија за моето срце,ви благодарам што постоите,ви благодарам што ве познавам,ви посакувам од се срце 2014 да ви биде успешна на сите полиња во вашиот живот,Бог да ве чува од секое зло и да секој ден ви ја открива Неговата добрина и милост за вас (kup) (kup) (kup) (a2) (a2) (a2)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Благодарност

Post by Debora » 07 Feb 2014, 18:29

Сакам да му се заблагодарам на нашиот Чувар на форумската ризница, со сите обврски се грижи за редот тука. Фала ти Пеперутка мила. (a2)

mama2
Член
Член
Мислења: 180
Придружен: 17 Dec 2013, 13:39
Location: Битола
Му се допанале: 163 пати
Им се допаднал: 92 пати

Re: Благодарност

Post by mama2 » 06 Mar 2014, 09:15

БЛАГОДАРНОСТ-едноставен збор со непроценливо значење.Ви се случило некогаш да ја чувствувате благодарноста, ама да не знаете како да ја искажете?Мислев дека е невозможно да ги имаш овие чувства кон некого кој никогаш во животот не си го сретнал.Кога очекуваш (unsure) , кога се радуваш (rad) , кога мислиш дека се наоѓаш на дното (sad1) ....само отвори го Твое Бебе форумот и ја наоѓаш смислата и оправданоста на се што се случува. (a2) Со Вас сите сфатив дека се уште има луѓе во вистинска смисла на зборот. (kup) (kup) (joy) (joy) (joy) (joy) (bu)

Одговори

Return to “За форумов”