Подфорум "Во доверба"

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Подфорум "Во доверба"

Post by Debora » 09 Oct 2010, 21:54

Отворивме подфорум "Во доверба", каде сталните членови ќе можат да споделуваат работи што ги сметаат за почувствителни и не сакаат секој да може да ги чита.
За пристап во тој дел од форумот е потребно членот да има над 500 поста и да ми прати преку ПП (приватна порака) барање дека сака да добие пристап таму.
Тие 500 поста не се гаранција, но сепак се знак дека има некаква доверба и се создала близина помеѓу членовите.

Kjara
Модератор
Модератор
Мислења: 439
Придружен: 11 Nov 2009, 17:48
Им се допаднал: 6 пати

Re: Подфорум "Во доверба"

Post by Kjara » 10 Oct 2010, 08:30

Би било фино поголемиот дел од тие постови да се од другите теми како Бременост , Забременување или Неплодност а не само во Опуштено колку да пишува на форумот а всушност не пипува ништо конкретно. Е сега вака поспана ги нафрлав работиве се надевам не разбавте :grin:

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Подфорум "Во доверба"

Post by Debora » 10 Oct 2010, 09:52

Се согласувам. Секако дека не се работи само некој намерно да натрупа број на постови. Затоа влезот таму не се случува директно, со самиот број на постови, туку членот треба да побара преку ПП и да му биде овозможен пристап.
Значи поголемиот број на постови треба да бидат соржински, а не само во Опуштено.
Се разбираме.

Ana
Домашен член
Домашен член
Мислења: 624
Придружен: 20 Nov 2009, 11:24
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 11 пати

Re: Подфорум "Во доверба"

Post by Ana » 28 Oct 2010, 11:02

a da otvorime na pr nov profil - vo doverba- pa ako nekoj saka da napise nesto anonimno da se logira preku toj profil?

Nespretna
Домашен член
Домашен член
Мислења: 553
Придружен: 17 May 2012, 05:21
Му се допанале: 86 пати
Им се допаднал: 107 пати

Re: Подфорум "Во доверба"

Post by Nespretna » 30 Nov 2012, 17:48

Дали ова постои? Сега дури го приметив...

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Подфорум "Во доверба"

Post by Debora » 30 Nov 2012, 18:01

Да, постои.

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Подфорум "Во доверба"

Post by Happy^_^ » 08 Jun 2013, 00:05

Јас сега го гледам ова (smile) Има посетеност? Баш добра идеја (tongue)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Подфорум "Во доверба"

Post by Debora » 08 Jun 2013, 00:09

Моментално е празен подфорумот. Ама можеме да го наполниме. ;-)

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: Подфорум "Во доверба"

Post by Bobe » 08 Jun 2013, 00:23

I jas sum za popolnuvanje se slozuvam so devojkite, forumi,podforumi,odlevo ,na strana ...........ama jas nemam 300 posta (smile) (smile) (smile) ke gi postignam kako pisuvam na rati se nedokazano (w1) ako ne deborce e tuka ke sredi (w1)

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Подфорум "Во доверба"

Post by Vesela » 26 Jun 2013, 09:53

Девојки да ве прашам едно техничко прашање.
Гледам дека на оваа тема нема пишувани кој каква мака има. Би сакала да си напишам што ме мачи, па ме интересира дали тука треба директно да пишувам, или треба во приватна порака некому и кој има пристап да чита што е напишано.
Фла и позз

Одговори

Return to “За форумов”