Подфорум "Во доверба"

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3256
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1251 пати
Им се допаднал: 1731 пати

Re: Подфорум "Во доверба"

Post by kit-kat » 26 Jun 2013, 09:55

Весела има теми во доверба за тоа што не мачи.
Слободно пишувај таму.
Нема потреба од пп

Sashka
Администратор
Администратор
Мислења: 869
Придружен: 01 Oct 2009, 22:08
Му се допанале: 1150 пати
Им се допаднал: 550 пати

Re: Известувања

Post by Sashka » 20 Feb 2016, 14:58

Од подфорумот "Во доверба" се избришани членовите што не се активни повеќе од 3 месеци, заедно со нивните албуми.
Во иднина пристап до овој подфорум ќе се овозможува на членови со повеќе од 500 мислења (по нивно барање и со согласност на постоечките членови на подфорумот).

Одговори

Return to “За форумов”