Што ми се допаѓа на форумов

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Што ми се допаѓа на форумов

Post by Debora » 10 Oct 2010, 13:34

Ајде една тема каде ќе се фалиме.
Мене ми се допаѓа опуштената атмосфера, убавите искрени луѓе и ми е пријатно на него. (smile)

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by Petra » 10 Oct 2010, 13:41

Најпрво честитки за новиот изглед (con) (con) (con). Прекрасен е. (thumbsup) Многу ми се допаѓа. Одличен избор е виолетовата боја која го прави форумот отмен, елегантен, креативен, кралско достоинство. (thumbsup)
Експертите го проучувале влијанието на виолетовата боја врз луѓето и откриле дека има смирувачко влијание врз психата на луѓето и шири ненамтлива, внатрешна радост. (bu)
Ми се допаѓа атмосферта на форумот.Опуштена, пријатна и пријателска. И најмногу ми се допаѓа одлучноста на форумџиките да си помагаме тешиме, бодриме.
Честитки за сајтот. (bu) (bu) (bu)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by Peperutka » 24 Oct 2010, 18:40

СЕ ми се допаѓа на форумов!Најповеќе што прегледноста е на највисоко ниво.

mihaela
Член
Член
Мислења: 115
Придружен: 17 Nov 2009, 15:57
Им се допаднал: 4 пати

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by mihaela » 23 Nov 2010, 09:20

После подолга пауза еве ме мене повторно на форумов.Навистина убаво сте го средиле форумов,секоја чест на администраторите.Ми се допаѓа изгледот и пред се тоа што има и нови теми и простор за повеќе разговор (thumbsup) Поздрав и само продолжете така вредно да работите,се надевам дека бројот на членови и мислења ќе се зголемува уште повеќе (bu) (bu) (bu)

zizel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 289
Придружен: 18 Apr 2010, 11:46
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 3 пати

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by zizel » 09 Feb 2011, 18:08

Mene mi se dopaga toa sto kreatorkite na forumot se Por-life , bravo za tie sto go cenat zivotot (cl) (cl) (cl) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con) (con)

Saricka
Нов член
Нов член
Мислења: 23
Придружен: 24 Feb 2011, 17:43
Location: ohrid

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by Saricka » 03 Mar 2011, 03:45

Epten mi se dopagja, i izgledot, i cuvstvoto na pripadnost sto nekako ti go dava, ama mnooogu mi se dopagjaat porakite za dobredojde :)i sekogas mi iznuduvaat nasmevka. kaj mene obicno se " Ste stanale rano" - A jas uste ne sum ni legnala, ili "docna e, zar ne treba da spiete" - Eeeee treba ama vo drugo vreme od denot tesko deka mozam da sednam na forum (laugh1) Alal da vi e, stvarno ste super (con)

Matea27
Домашен член
Домашен член
Мислења: 867
Придружен: 02 Feb 2011, 11:15
Му се допанале: 151 пати
Им се допаднал: 47 пати

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by Matea27 » 04 Mar 2011, 11:37

мене многу ми се допаѓа,најдобар форум до сега,секогаш има некој кој те слуша и ти возвраќа на пораката....браво за тии што го измислиле.....продолжете така....бравоооо.... (jmp) (jmp) (jmp) (jmp) (jmp) (jmp) (jmp) (jmp) (jmp) (jmp) (jmp) (jmp)

Hera
Домашен член
Домашен член
Мислења: 736
Придружен: 20 Nov 2010, 23:27
Му се допанале: 89 пати
Им се допаднал: 75 пати

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by Hera » 19 Mar 2011, 19:11

Прекрасно уреден форум. Се е прегледно, лесно се наоѓа секоја тема. Посебно ми се допаѓа изборот на бојата, пријатна за очи, никогаш не ми создава замореност. Секогаш има позитивна енергија, подршка и разбраност од членовите. Навистина ми е пријатно секогаш кога ќе се вклучам.
Честитки до основачите, нивната грижа создала голема посебност. Мило ми е што постоите. (con)

ivana28
Член
Член
Мислења: 200
Придружен: 30 Nov 2011, 15:46
Им се допаднал: 1 time

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by ivana28 » 12 Dec 2011, 14:52

Од сите форуми до сега овој ми е дефинитивно на прво место.Ми се допаѓа тоа што е многу прегледен а исто така има и многу добра комуникација меѓу членовите. (thumbsup)

Mamino_srce
Домашен член
Домашен член
Мислења: 872
Придружен: 27 Apr 2011, 22:26
Му се допанале: 103 пати
Им се допаднал: 107 пати

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by Mamino_srce » 04 Dec 2012, 14:07

Тренутно толку ме израдува кога ги видов овие снегулките како паѓаат по странава (thumbsup)
Браво... толку убаво... права зимска - новогодишна варијанта. Преубаво (bu)

Одговори

Return to “За форумов”