Што ми се допаѓа на форумов

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
happy mom
Нов член
Нов член
Мислења: 10
Придружен: 27 Nov 2012, 14:46
Му се допанале: 10 пати
Им се допаднал: 2 пати

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by happy mom » 12 Dec 2012, 14:43

Mene na forumov mi se dopaga ama BAS SE (drool) (thumbsup) Ali najmnogu komunikacijata megu clenovite znaci nezamenliv e , jas sum nov clen seuste megutoa ova e edno prekrasno katce za sekoja trudnica i srekna mama ! Bravo se gordeam sto sum clen na ovoj prekrasen forum prepoln so prekrasni luge ! (cl) (cl) (cl)

Happy_Mommy
Домашен член
Домашен член
Мислења: 630
Придружен: 17 May 2011, 21:34
Location: USA
Му се допанале: 5 пати
Им се допаднал: 42 пати

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by Happy_Mommy » 13 Dec 2012, 02:27

Bas mi e milo sto ovaa go slusam ( citam) od nov clen (kup)

Mamino_srce
Домашен член
Домашен член
Мислења: 872
Придружен: 27 Apr 2011, 22:26
Му се допанале: 103 пати
Им се допаднал: 107 пати

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by Mamino_srce » 13 Dec 2012, 09:39

А мене ми е мило што има толку многу среќни мамички на форумов, посебно овие двете пред мене (laugh1)
Шала на страна, и мене ми се допаѓа топлината, блискоста и почитување кое е присутно тука. (thumbsup)

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by Bobe » 30 May 2013, 03:05

Mi se dopaga sto e relax atmosfera tuka (smile) (smile) (smile) ,nema nametnuvanje,super druzba,komunikacija na nivo toa cenam,ubavi misli....se naj naj ubavo tuka si se najdov ......ali moram da izdvojam i uste nesto pricina nesonica sekogas se najavuvam pokasno...so samoto najavuvanje pisuva:Docna e Bobe,zarem ne treba da spiete???? (laugh1) (laugh1) (laugh1) pa koj drug forum se grizi taka i te potsetuva deka treba da prevzemes nesto da zaspies,aj eden kazete mi (laugh1) (rolll) (laugh1) (rolll) (laugh1)

Радост
Модератор
Модератор
Мислења: 2203
Придружен: 23 May 2013, 07:48
Location: Скопје
Му се допанале: 1320 пати
Им се допаднал: 1927 пати

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by Радост » 07 Jun 2013, 23:13

Се согласувам со Bobe, има многу релаксирана атмосфера ... а има и топлина на форумов. :) Јас сум човек што за секој сегмент во животот ми е важна енергијата која ме опкружува, овде дури и во тажните постови и тажните приказни кои се дел од целото постоење, се чувствува топлина.

И искрено посакувам што помасовен да биде овој форум, од една страна повеќе луѓе да се осетат спокојно, а од друга страна да внесуваме сите по нешто плус.

И последното што би го издвоила е што, скоро секогаш има некој за да помогне/утеши/искоментира/посоветува. Тоа е убавината на несебичните луѓе.

Добро ве најдов. (kup)

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by Happy^_^ » 07 Jun 2013, 23:50

Добро ни дојде Радост (rad) (rad) (rad) Нека се множат никовите како твојот (thumbsup) (thumbsup) (thumbsup)
И мене баш се ми се допаѓа тука dance dance dance

NadicaG

Re: Што ми се допаѓа на форумов

Post by NadicaG » 08 Jun 2013, 08:00

Super e forumot,mene mi se dopaga sto dali e sekogas polesno koga se otvoras na nekoj nepoznat ili e polesno zosto ne go znaes ,ni toj te znae....ima otvorenost,no ne mozi otvorenost bez otvoreni luge (rad) .
Mnogu mi se dopagasto sum slobodna da se izrazam sebe si nanacin na koj se dozivuvam sebe...ili da kazam moeto vnatresno jas se povrzuva so moeto nadvoresno jas,sto vo sustina osven doma i pred moi bliski luge,jas ne go spodeluvam mojot vnatresen svet,no tuka go spodeluvam (joy) So nekoi lugesto gi citam,vekemozam da kazam deka gi poznavam iako ne sum gi videla...onaka kako sto deborakaza,prijatelstva od Duhot,kemozis da slusnis raboti od luge koi ne si gividela,koi ne si gi cila,raboti koi tie luge ne gi izgovorile,a ti ke mozis da gi slusnes i toa e tocno dar od Bog.e takov e ovoj forum dar od Bog (smile)

Одговори

Return to “За форумов”