Прашања

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Прашања

Post by Debora » 29 Aug 2014, 14:19

Така, кликнуваш на пликото. Минатата недела имаше проблем, мислам дека го решивме. Пратив маил на повеќе членки и сите го добија. Во последниве денови се случи ова или претходно? Ако не било денес или последниве денови, можеби биле тие денови кога имаше проблем со маиловите.

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Прашања

Post by Peperutka » 30 Aug 2014, 17:59

Дебора,ОК е сега,решен е проблемот (rad)

Bilence 123
Член
Член
Мислења: 156
Придружен: 18 Aug 2014, 18:33
Им се допаднал: 18 пати

Re: Известувања

Post by Bilence 123 » 23 Jan 2015, 13:52

Како можам да удрам лајк на одредени членови? (thumbsup)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Известувања

Post by Filigran » 23 Jan 2015, 13:59

Биленце,
кога читаш некој пост на десната страна, горе има триаголник со извичник, па цитат и имаш зелено раче за лајк. Мислам дека и јас порано имав ваков проблем, ама пробај да го отвориш форумов преку друг browser.
Поздрав.........

Branka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 443
Придружен: 23 Nov 2014, 19:58
Му се допанале: 44 пати
Им се допаднал: 56 пати

Re: Прашања

Post by Branka » 24 Jan 2015, 00:27

A kako gi stavate stikerite ? Sakam i jas ama neznam :(

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Прашања

Post by Debora » 24 Jan 2015, 10:55

Бранка еве линк каде е објаснето како се ставаат тикерите http://tvoebebe.com/forum/topic597.html

Branka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 443
Придружен: 23 Nov 2014, 19:58
Му се допанале: 44 пати
Им се допаднал: 56 пати

Re: Прашања

Post by Branka » 24 Jan 2015, 12:24

Fala mila :-*

Bilence 123
Член
Член
Мислења: 156
Придружен: 18 Aug 2014, 18:33
Им се допаднал: 18 пати

Re: Прашања

Post by Bilence 123 » 24 Jan 2015, 14:30

Кај мене го нема зеленото раче за лајк. Ај ќе пробам да го отворам форумот од друг пребарувач. ;-)

Branka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 443
Придружен: 23 Nov 2014, 19:58
Му се допанале: 44 пати
Им се допаднал: 56 пати

Re: Прашања

Post by Branka » 01 Feb 2015, 19:26

Ke moze temata Metformin da go prepravite naslovot na kirilica. Jas ja imam otvoreno a nemozam da go smenam naslovot me nervira sto e na latinica :) Thanks

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3256
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1251 пати
Им се допаднал: 1731 пати

Re: Прашања

Post by kit-kat » 02 Feb 2015, 12:55

Мислам дека вака е ОК. Бидејки сите медикаменти се напишани латинично. Ако грешам Деборка нека поправа. (smile)

Одговори

Return to “За форумов”