Предлози

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Одговори
Admin

Предлози

Post by Admin » 22 Sep 2009, 02:28

Како да го подобриме форумов? Ги очекуваме Вашите мислења.

mamicka
Нов член
Нов член
Мислења: 13
Придружен: 12 Nov 2009, 07:31
Location: Tetovo

Re: Предлози

Post by mamicka » 12 Nov 2009, 13:14

Forumov e dobar, mi se dopaga, no sepak mislam deka treba da se dodade podforum so malku poslobodni temi i pogolemi moznosti za druzenje pomegu clenovite ;)

Admin

Re: Предлози

Post by Admin » 12 Nov 2009, 14:43

Идејата е добра. Наскоро ќе ја реализираме. Ако имате конкретни идеи слободно изнесете ги.
Поздрав и пријатно време на форумов.

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Предлози

Post by Debora » 12 Nov 2009, 16:06

Отворени се нови катергории: здравје, семејство, дом и опуштено. Отворајте теми во нив и пријатна дружба.

MAMA_M
Член
Член
Мислења: 102
Придружен: 14 Nov 2009, 20:32
Им се допаднал: 1 time

Re: Предлози

Post by MAMA_M » 16 Nov 2009, 08:00

не гледам опција за анкета .....сакав да поставам во темата Во која недела се породивте, ќе беше добро да се види кога најчесто доаѓа до породување

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Предлози

Post by Debora » 16 Nov 2009, 09:56

Опција за анкета сеуште нема, но во најскоро време треба да биде овозможена.

Simonova
Нов член
Нов член
Мислења: 73
Придружен: 16 Nov 2009, 22:48
Им се допаднал: 1 time

Re: Предлози

Post by Simonova » 19 Nov 2009, 11:02

eden moj predlog
Na primer vo kategoriite majka, zdravje, bebe da se otvori tema pod ime Ostanato ili Razno ili vie najdete soodvetno ime dokolku se usvoi predlogot za da pisuvame za temi koi se interesni a se odnesuvaat na site pod temi vo kategoriite. Na primer vo kategorijata bebe ima poveke temi za deca od-do i za da ne pisuvame vo sekoja tema posebno iima temi sto se odnesuvaat celokupno za decata. Se obidov nekako da objasnam dokolku ne sum jasna se izvinuvam.

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Предлози

Post by Debora » 19 Nov 2009, 11:06

Совршено си јасна :smile:

Simonova
Нов член
Нов член
Мислења: 73
Придружен: 16 Nov 2009, 22:48
Им се допаднал: 1 time

Re: Предлози

Post by Simonova » 19 Nov 2009, 11:12

Debora razmisli za uste edna tema vo kategorijata majki
da bide toa nesto okolu negata i odrzuvanjeto na edna zena
Smisli naziv
moze Ubavina ili Nega ili ednostavno vo temata majka da stavame temi ama mislam deka ke bidat mnogu brojni
znaci taka ili ovaka ne e problem bitno e da mzeme da stavame bezbroj temi da ne bideme ograniceni

se izvinuvam ama navistina sakam da go uredime i sredime forumov i da ni bide najposetuvan

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Предлози

Post by Debora » 19 Nov 2009, 11:17

Симонова нема потреба да се извинуваш, благодарност за предлозите. Квалитетен форум ни е заедничка желба, ќе го изградиме (a2) .

Одговори

Return to “За форумов”