Предлози

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Hera
Домашен член
Домашен член
Мислења: 736
Придружен: 20 Nov 2010, 23:27
Му се допанале: 89 пати
Им се допаднал: 75 пати

Re: Предлози

Post by Hera » 04 Dec 2012, 11:40

Имам предлог да му дадеме малку празнично-зимски сјај на форумчево со нашите аватари.
Овие ги најдов вчера, нема да ги крадеме, некој ни ги подарува. (smile)
http://www.forumediainc.com/forums/showthread.php?t=204

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Предлози

Post by Debora » 04 Dec 2012, 12:04

Фала Хера, ги ставив во галеријата кај другите. Можат да се најдат во галеријата како новогодишни. Кој сака може да си одбере од нив.

Mamino_srce
Домашен член
Домашен член
Мислења: 872
Придружен: 27 Apr 2011, 22:26
Му се допанале: 103 пати
Им се допаднал: 107 пати

Re: Предлози

Post by Mamino_srce » 04 Dec 2012, 14:44

Еве Хера и ние сме спремни (thumbsup)

happy cumulus
Домашен член
Домашен член
Мислења: 759
Придружен: 13 Oct 2011, 04:57
Му се допанале: 83 пати
Им се допаднал: 169 пати

Re: Предлози

Post by happy cumulus » 04 Dec 2012, 19:47

Super idea:)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Предлози

Post by Peperutka » 20 Apr 2013, 12:08

Сакам да предложам нешто.
Приметив дека тикерите се видливи и за гостите на форумов.
Дебора дали може некако да се направи тикерите да се видливи само за нас членовите зошто не ми е својствено било кој што ќе биде гостин на форумов,да знае до каде сме со бременоста или колку месеци/годими има нашето дете.
Што мислите за овој предлог форумџики?

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Предлози

Post by Debora » 20 Apr 2013, 12:25

Пеперутка мислам дека можам да го изведам тоа (гостите да не ги гледаат потписите), ама сепак со неколку клика секој може да се регистрира и најави на форумов и пак ќе ги гледа без да биде активен член,.
Пишуваме под никови, мислам дека тоа е најголема заштита на приватноста.

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Предлози

Post by Debora » 20 Apr 2013, 20:42

Ги исклучив потписите за гостите, за нив сега е како и да не постојат.

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Предлози

Post by Vesela » 22 Apr 2013, 14:51

Имам предлог ако е возможно да направиме форумов да изгледа празнично велгденски, како што например Хера предложи за нвогодишното. Незнам дали е изводливо, ама би било убаво. (thumbsup)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Предлози

Post by Debora » 22 Apr 2013, 15:22

Ќе побарам велигденски аватари, па ќе смислиме нешто. (smile)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Предлози

Post by Peperutka » 01 Jun 2013, 10:52

Морам и јас да предложам,мора да отвориме тема за општи муабети меѓу мајките,каде исклучиво ќе се водат САМО општи муабети за бебенцата (smile)

Одговори

Return to “За форумов”