Известувања

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Радост
Модератор
Модератор
Мислења: 2203
Придружен: 23 May 2013, 07:48
Location: Скопје
Му се допанале: 1320 пати
Им се допаднал: 1926 пати

Re: Известувања

Post by Радост » 22 Sep 2015, 12:17

(rad) Радост е баш радост! (rad) Фала ви за можноста да оставам плус печат на ова место.
Можеби за многумина форумите се само да се потрачари или да се добие информација во моментот ама за мене ова место е многу повеќе од тоа.
Можеби пречуствителноста како карактер, можеби најубавиот период, а воедно и периодот кога бев најисплашена, го поминав овде и секогаш емотивно ќе сум поврзана и ќе реагирам можеби несфатливо за многумина.

Фала ви што се вративте! (grupna-gushka)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2600
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 940 пати
Им се допаднал: 617 пати

Re: Известувања

Post by Peperutka » 22 Sep 2015, 12:54

Радост честитки за титулата (con) (con)
Заслужено (joy) (lovet)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Известувања

Post by Debora » 22 Sep 2015, 14:10

Радост честитки мила и ептееееен се радувам. (jmp) (jmp) (jmp) (kup)
Фала ти што реши да одвоиш од скапоценото време за да ни биде форумов уште поубаво место. (a2)

Sashka
Администратор
Администратор
Мислења: 867
Придружен: 01 Oct 2009, 22:08
Му се допанале: 1150 пати
Им се допаднал: 549 пати

Re: Известувања

Post by Sashka » 23 Sep 2015, 15:28

Официјално имаме уште еден нов модератор - жената што ги знае сите теми напамет и одамна е чувар на форумската ризница (rad)
Пеперутче мила, добредојде (a2)

Радост
Модератор
Модератор
Мислења: 2203
Придружен: 23 May 2013, 07:48
Location: Скопје
Му се допанале: 1320 пати
Им се допаднал: 1926 пати

Re: Известувања

Post by Радост » 23 Sep 2015, 15:35

dance Добредојде! Од денес нема мрдање со дупли теми. (rolll)
(beer)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Известувања

Post by Debora » 23 Sep 2015, 15:36

Пеперутче мила, многу се радувам. (rad) Честитки и фала ти за целата грижа за форумов. Отсекогаш беше верен Чувар на форумската ризница. (a2)
Стварно се собра прекрасен тим. (kup)
Радост wrote:dance Добредојде! Од денес нема мрдање со дупли теми. (rolll)
(beer)
И јас наздравувам. (rolll) (beer) (kup)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Известувања

Post by Debora » 27 Nov 2016, 10:57

Треба да се апдејтира форумов и ќе мора да се исклучиме. Се надевам дека до 12 порвторно ќе сме онлајн. (kup)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Известувања

Post by Debora » 27 Nov 2016, 11:24

Брзо беше. (smile)
Welcome back. (grupna-gushka)
Нарачав за сите по едно овакво. (smile)

https://s3.postimg.org/m5cafgypv/coffee_cup.jpg

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Известувања

Post by Debora » 09 Dec 2016, 12:44

На форумов заврна снег. (smile) Ако некој не сака да му врне, нека оди во Членски контролен панел, па во Преференци на форумот и нека одбере Не за опцијата: Активирај го снегот, па нека кликне на Испрати. (smile)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Известувања

Post by Debora » 08 Apr 2017, 10:38

Девојчиња форумов е апдејтиран. Како имам време ќе го присредувам. (тоа ќе оди мноооогу бавно (smile) )
Важно може да се продолжи со муабетите, без да имаме прекини. (beer)

Одговори

Return to “За форумов”