Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Debora » 19 Nov 2009, 11:33

Да чуеме, со што мислите дека треба да се дополни сајтот?

Simonova
Нов член
Нов член
Мислења: 73
Придружен: 16 Nov 2009, 22:48
Им се допаднал: 1 time

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Simonova » 19 Nov 2009, 11:36

mislam deka e potrebna tema za deca so posebni potrebi

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Debora » 21 Nov 2009, 16:35

Да, таа тема ја немаме и на форумов.

Mechevska
Нов член
Нов член
Мислења: 92
Придружен: 26 Nov 2009, 18:30

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Mechevska » 27 Nov 2009, 13:35

Мислам дека нема тема за деца родени во иста година,месец.нема тема за мајките родени во иста генерација или деца родени во ист град или нешто слично.

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Annabel » 27 Nov 2009, 14:05

Ми се допаѓа идејата....интересно...

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Debora » 27 Nov 2009, 18:57

Не разбирам, појаснете ми ве молам.

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Annabel » 27 Nov 2009, 23:47

Мислам дека идејата не ја даде за сајтот, туку за форумот.

Инаку, сметам темите можеме и сами да ги отвараме, не мора да ги малтретираме модераторот и администраторот за се (smile) ...Иницијативата може сами да ја реализираме, и да придонесеме за развој на форумчево.

Мечевска, еве јас ќе отворам прва тема за деца родени во јули (thumbsup)

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Annabel » 04 Jan 2010, 13:27

Може на сајтот да се стави и тема со имиња за бебиња и објаснување на нивното значење....

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Debora » 04 Jan 2010, 13:59

Прекрасна идеја. (thumbsup)

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Annabel » 04 Jan 2010, 14:02

Може да помогнам колку што можам околу собирање на имиња , само кажи (thumbsup)

Одговори

Return to “За форумов”