Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Debora » 04 Jan 2010, 16:07

Помошта е мноооооооогу добредојдена, фала. (a2)

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Annabel » 05 Jan 2010, 09:49

Нема проблем, само кажи кога ќе го правиш тоа и ќе ти соберам материјали, и онака сега сум дома па имам многу време (wc)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Debora » 05 Jan 2010, 15:31

Барам скрипта (програмче) во која ќе се внесуваат имињата, а да може и да се пребаруваат на пример по пол, потекло и сл, во спротивно би бил обичен список со имиња. Засега не најдов нешто што би подржувало кирилица, ама нема откажување од идејата. (thumbsup)
Ми беше на ум многу одамна, ама ми се гледаше како премногу обемна работа, сега еве се потврди преку тебе и мора да се рeализира. (smile)

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Annabel » 06 Jan 2010, 17:02

Јас не се разбирам во програмчиња (smile) , ама можам да ти помогнам околу пребарување имиња по интернетов

natepr
Нов член
Нов член
Мислења: 16
Придружен: 09 Jan 2010, 22:36
Location: Sekade
Contact:

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by natepr » 09 Jan 2010, 22:47

Мислам дека недостасува нешто за здравата исхрана и здравото воспитување на бебињата. Пред се тука мислам да има повеќе простор за психичка подготовка на идните родители, затоа што секој може да направи дете ама ретко кој можи правилно да го одгледа во вистински човек.
Во секој случај, сајтов е најдобар (thumbsup)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Debora » 09 Jan 2010, 23:16

Фала и добредојде. :)

milicka_83
Нов член
Нов член
Мислења: 16
Придружен: 18 Oct 2009, 22:36

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by milicka_83 » 10 Feb 2010, 14:41

Јас напишав во предлози која тема мислам дека недостасува ама сега гледам дека на форумов има и посебна тема каде што можеме да запишеме што недостасува (smile) Би сакала да има тема за покачени д димери и за clexane инекциите за да можеме тие што имаме ваков проблем да си ги поделиме искуствата (smile) Поздрав

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Debora » 10 Feb 2010, 15:11

Оваа тема е конкретно за сајтот, а не за форумов, ама ако си напишала на двете места. Темата ќе биде отворена. (smile)

Emce
Нов член
Нов член
Мислења: 10
Придружен: 04 May 2010, 12:15
Им се допаднал: 1 time

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Emce » 04 May 2010, 13:19

Neznaev kade da pisam pa pisuvam tuka.Ako moze nekoj da mi kaze kako gi stavate tie tikeri za toa kolku vreme ste bremeni ili kolkavo vi e deteto.Blagodaram odnapred.

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Кои теми сметате дека недостасуваат на сајтот?

Post by Debora » 04 May 2010, 16:30

Емче еве на овој линк е одговорено прашањето, ако има проблеми кажи. http://www.forum.tvoebebe.com/viewtopic ... 4200#p4200 .

Одговори

Return to “За форумов”