Проблеми при најавување на форумот

Се за форумов. Правила на форумот, прашања, предлози, жалби и фалби итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Matea27
Домашен член
Домашен член
Мислења: 867
Придружен: 02 Feb 2011, 11:15
Му се допанале: 151 пати
Им се допаднал: 47 пати

Re: Проблеми при најавување на форумот

Post by Matea27 » 02 Mar 2011, 22:20

ок видов....поздравчее

Matea27
Домашен член
Домашен член
Мислења: 867
Придружен: 02 Feb 2011, 11:15
Му се допанале: 151 пати
Им се допаднал: 47 пати

Re: Проблеми при најавување на форумот

Post by Matea27 » 02 Mar 2011, 22:25

и пак истото,и се одјавив и пак ми бера да се логирам,е веќе не можам да се замарам а и тебе те замарам.....ке се логирам на секое влегување....поздравчеее

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Проблеми при најавување на форумот

Post by Debora » 02 Mar 2011, 23:16

Ако се одјавиш мора да се логираш одново, ама инаку треба да те памти, не знам оти тебе да не памти стварно. (confus)

Одговори

Return to “За форумов”