АРОНИЈА

Исхрана, здрава храна, лекување со храна, додатоци во исхраната итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Miicka
Нов член
Нов член
Мислења: 64
Придружен: 04 Jul 2014, 01:18
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 8 пати

Re: АРОНИЈА

Post by Miicka » 09 Feb 2015, 09:22

Јас ја користам замрзната изблендирана со млеко и засладувач, ја ставам кога правам смуди и сл.
Инаку пред некој ден ја ставив врз направен колач, незасладена, ич не е вкусна, едвај ги проголтав тие зрнца :))
А мајка ми е навикната и секој ден така си јаде по 8-9 зрнца, неа и е убава.

Одговори

Return to “Здрава храна и додатоци во исхраната”