Итно ми треба агенција за недвижности!

Корисни инфомации информации за се што ни треба: што, каде да најдам итн.

Moderator: Модератори

Одговори
Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Итно ми треба агенција за недвижности!

Post by Bobe » 12 Dec 2013, 18:49

Ми треба помош,бидејки не се наогам во Македонија,освен информациите за агенции во Скопје кои ги имам,не можам никако да набавам или да дојдам до информации на агенции за недвижности во Тетово и Гостивар,Саншајн знам дека е од тетово,ама во моментов не можам да и се обратам бидејки си има поважни обврски (smile)
Доколку има некој,било каква информација или може да ми набави, да може да помогне го молам најтопло бидејки се работи за итно продавање на кука (smile)

snegulka83
Редовен член
Редовен член
Мислења: 446
Придружен: 14 Nov 2013, 12:15
Му се допанале: 87 пати
Им се допаднал: 102 пати

Re: Итно ми треба агенција за недвижности!

Post by snegulka83 » 12 Dec 2013, 19:07

Бобе види на страната на пазар3, одбери регион (Тетово или Гостивар) и пр. станови и ке видиш сите шо нудат за продавање се скоро агенции и ги има нивните телефони. Сегде каде е агенција си е наведена која и има контакт телефон.

Одговори

Return to “Информации”