Туристичка агенција

Корисни инфомации информации за се што ни треба: што, каде да најдам итн.

Moderator: Модератори

Одговори
Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Туристичка агенција

Post by Bobe » 17 Jun 2014, 23:54

Деборче не знам што да кажам ако не бива бриши (love5) (big-hug)
Дека е сезона мислам дека добро би ни дошло да знаеме за некоја добра туристичка агенција,кој колку е задоволен од истата,а и обратно кој од која има поплаки,и не препорачува да се патува со истата.....еве на мене на пример ми треба од Битола ако знае некој нека пише :ymblushing:

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3250
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1724 пати

Re: Туристичка агенција

Post by kit-kat » 18 Jun 2014, 16:37

Ние преку агенцијата Aries од Битола бевме за Крф и често преку Атлантис Струмица патуваме.

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: Туристичка агенција

Post by Bobe » 18 Jun 2014, 16:40

Fala K-ket (rad) (big-hug)

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3250
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1724 пати

Re: Туристичка агенција

Post by kit-kat » 18 Jun 2014, 16:51

Исто и Тео travel е добра ако се сетам ќе пишам и на друга.

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Туристичка агенција

Post by Filigran » 18 Jun 2014, 17:30

Иако Киткет е (sonic) нашла време да ни пиши. Ти благодариме (l2)

Одговори

Return to “Информации”