Каде би требало да живеете?

Moderator: Модератори

Одговори
Nadja
Редовен член
Редовен член
Мислења: 445
Придружен: 26 Aug 2012, 19:03
Му се допанале: 9 пати
Им се допаднал: 52 пати

Каде би требало да живеете?

Post by Nadja » 16 Dec 2012, 12:42


malenaD
Домашен член
Домашен член
Мислења: 840
Придружен: 03 May 2011, 11:30
Му се допанале: 155 пати
Им се допаднал: 121 пати

Re: Каде би требало да живеете?

Post by malenaD » 12 Jul 2013, 16:09

негде покрај вода макар и Охрид (thumbsup)

Одговори

Return to “Игри и забава”