Психолошки тестови

Moderator: Модератори

Одговори
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Психолошки тестови

Post by Debora » 02 Apr 2010, 20:23

Еве нешто за забава, ако на некој му одговара на многу прашања. (smile)
http://www.humanmetrics.com/cgi-win/JTypes2.asp
http://keirsey.com/sorter/instruments2.aspx?partid=0

Hera
Домашен член
Домашен член
Мислења: 736
Придружен: 20 Nov 2010, 23:27
Му се допанале: 89 пати
Им се допаднал: 75 пати

Re: Психолошки тестови

Post by Hera » 14 Sep 2012, 10:21

Првпат ја гледам темава и тоа по грешка некако ми се отвори. (smile) И нели ништо не е случајно, се проучував себеси два саата. (rolll) Фала Дебора!

Одговори

Return to “Игри и забава”