Документарни филмови

Moderator: Модератори

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Документарни филмови

Post by Debora » 07 Dec 2013, 19:12

За потеклото на епидемијата од рак и автоимуни заболувања.


Dr. Tent: The Exploding Autoimmune Epidemic
r8FCJ_VPyns

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Документарни филмови

Post by Petra » 06 Feb 2014, 17:35

pnI-YVpXoD8
Дизниевите цртани, едни од најомилените на сите деца еве со што не полнеле. С какви пораки ни ги полнеле нашите глави а сега и нашите деца. Ми се гади.
Немаме поим што ни сервираат. (scared)
1O22uNmZQCk
Сексуализирани играчки. Ми се гади, грозно. (ner) (cop) (mg)
http://s30.postimg.org/cvq4wgqe9/image.jpg
http://s10.postimg.org/5htxystkp/image.jpg

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Документарни филмови

Post by Petra » 28 Aug 2014, 12:26

phpBB [video]

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Документарни филмови

Post by Debora » 17 Nov 2014, 00:23


Одговори

Return to “Наши размислувања и ставови за разни теми”