Идеи за двор

Moderator: Модератори

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1153
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 548 пати
Им се допаднал: 738 пати

Re: Идеи за двор

Post by sunshine_2012 » 06 Jul 2014, 07:21

Лелле Бобе колку убаво е се што си направила з аво дворот. Колку те бива за вакви работи значи браво. Од тука крадам идеи кога ке си имам свој двор може нели. (smile)

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: Идеи за двор

Post by Bobe » 06 Jul 2014, 11:50

Кога ке си имаш дворче Бобе ке ти изработи нешто.....да се потсетуваш на мене (love5) ке ми биде и голема чест за таква пријателка (big-hug)
Фала Саншајн што ти се допадна,од срце (big-hug) (love5)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Идеи за двор

Post by Filigran » 06 Jul 2014, 15:56

Bobe , супер излегле сликиве твои. Екстра се. А за копирањето, па не е ова Мона Лиза да ја копираш (rolll)
Мене ми треба само поттик како тебе па после идеите доаѓаат. Одлично завршена работа (thumbsup) (thumbsup) (thumbsup)

Одговори

Return to “Направи сам”