Бебешка уметност

Moderator: Модератори

Одговори
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Бебешка уметност

Post by Debora » 10 Jun 2013, 13:09

Не знаев како да ја крстам темава... да не ги лепам сликите тука, еве ги на сајтот http://tvoebebe.com/DOMAKINSTVO/bebeska-umetnost
Ептен се цакани сликите. (lovet)

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: Бебешка уметност

Post by Bobe » 10 Jun 2013, 22:10

Super e temava,koj si ima modelce bravo neka se frli na rabota,koj ne koga ke dojdat (m) ,em ke si se zanimavame nie nesto ubavo I kreativno, em ke bide spomence,a I ubava slika na glavno mesto (laugh1) (love5)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Бебешка уметност

Post by Debora » 10 Jun 2013, 22:21

Хехе ме изнасмеа со моделчињата (laugh1) , Бобе колку сакам кај тебе да се покаже дека веќе да е на пат моделчето. (love5) (bu)

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: Бебешка уметност

Post by Bobe » 10 Jun 2013, 22:24

Ako dojde ,javno davam zbor deka ke ti izrabotam nesto takvo zatoa sto smetam deka e super ideja....ama za vozvrat sakam sliki I od tvoeto modelce (laugh1) (love5) ....pa ke si gi menuvame (laugh1)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Re: Бебешка уметност

Post by Debora » 10 Jun 2013, 22:27

Договорено, само ги чекаме моделчињата. (love5)

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Бебешка уметност

Post by Happy^_^ » 10 Jun 2013, 22:39

И јас се пријавувам :) а во меѓувреме Р да ми биде модел? хахаха :)

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: Бебешка уметност

Post by Bobe » 10 Jun 2013, 22:46

ke se istrenirame na niv,za koga ke dojdat profi modelcinjata da bide od prv pat,u meguvreme ke punime temava,za da mozeme da gi angazirame barem ednas vo nedelata (laugh1) (laugh1) (laugh1) lele se iznasmeav sama (laugh1)

Одговори

Return to “Направи сам”